LEGO 71376 Spadający Thwomp — zestaw rozszerzający

Wymagający zestaw dodatkowy LEGO Super Mario z Thwompem

lego 71376 spadajacy thwomp zestaw rozszerzajacy
 • 393 Elementy
 • LEGO Super Mario Motyw
 • 71376 SKU

Zestaw dodatkowy LEGO® Super Mario™ 71376 Spadający Thwomp urozmaica zabawę z zestawem LEGO Super Mario Przygody z Mario — poziom startowy. Gracze muszą wykazać się swoimi umiejętnościami, aby pomyślnie unikać Thwompa. Ten zestaw LEGO® Super Mario™ zawiera platformę zjazdową dla LEGO® Mario™ (figurka nie jest częścią tego zestawu, znajdziesz ją w zestawie z poziomem …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71376 Spadający Thwomp — zestaw rozszerzający

Lego.com LEGO.com 189,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 373,90 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Super Mario

Opis LEGO 71376 Spadający Thwomp — zestaw rozszerzający

 • Zestaw dodatkowy LEGO Super Mario 71376 Spadający Thwomp urozmaica zabawę z zestawem LEGO Super Mario Przygody z Mario — poziom startowy. Gracze muszą wykazać się swoimi umiejętnościami, aby pomyślnie unikać Thwompa.
 • Ten zestaw LEGO Super Mario zawiera platformę zjazdową dla LEGO Mario (figurka nie jest częścią tego zestawu, znajdziesz ją w zestawie z poziomem startowym), figurkę Thwompa i dwie figurki Lava Bubble, a także słupek, po którym Thwomp może zjeżdżać w dół.
 • Dzieci mogą postawić figurkę LEGO Mario na stronie platformy z wypustkami lub, jeśli chcą sprawdzić swoje umiejętności i poczuć jeszcze większą satysfakcję, na gładkiej stronie.
 • Ten liczący 393 elementy zestaw LEGO do zbudowania może być świetnym prezentem na urodziny lub święta dla kreatywnych dzieci w wieku od 8 lat, które znajdą w nim inspirację do rozbudowania zestawu Przygody z Mario — poziom startowy (71360) o dodatkowe poziomy.
 • W podstawowej konfiguracji ten modułowy zestaw ma ok. 32,5 cm wysokości, 27 cm szerokości i 17,5 cm głębokości. Można go przebudowywać na wiele sposobów i połączyć z zestawem z poziomem startowym oraz innymi zestawami dodatkowymi.
 • Ten zestaw dodatkowy nie wymaga baterii — połącz go z poziomem startowym, a zabawa sama nabierze tempa.
 • W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą instrukcje budowania oraz inspiracje do wymyślania kreatywnych zabaw, a także bezpieczną platformę do wymieniania się pomysłami. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
 • LEGO Super Mario to kolekcjonerskie zestawy konstrukcyjne, które sprawiają, że do prawdziwego świata może zawitać ulubiona postać wszystkich domowników. Dzięki tym zestawom fani mogą do woli rozbudowywać, przebudowywać i zmieniać swoje poziomy oraz wykorzystywać je podczas zabawy w pojedynkę i w większym gronie.
 • Do łączenia i rozdzielania klocków LEGO nie potrzeba mocy supergwiazdy! Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że ich wygląd jest zawsze jednolity, a ponadto za każdym razem można je łatwo połączyć.
 • Klocki LEGO są gruntownie testowane i analizowane, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ten wyjątkowy zestaw spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.
 • Do zestawu dołączono cyfrowe instrukcje składania. Teraz to proste — postępuj zgodnie ze wskazówkami na telefonie lub pobierz plik PDF z instrukcjami składania. Kliknij przycisk Instrukcje składania u dołu tej strony, aby znaleźć i pobrać instrukcje.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Spadający Thwomp — zestaw rozszerzający
SKU
71376
EAN
5702016687194
Elementy
393
Motyw
LEGO Super Mario
LEGO price
189,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.