LEGO 71706 Samochód Cole’a

Fajny zestaw z samochodzikiem i dwoma minifigurkami do zabawy w wyścigi!

lego 71706 samochod colea
 • 52 Elementy
 • LEGO NINJAGO Motyw
 • 71706 SKU

Fajny zabawkowy samochód Cole’a z LEGO® NINJAGO®. Ten prosty zestaw LEGO będzie świetną pomocą dla maluchów, które dopiero uczą się budować, a kolejne, łatwe do wykonania etapy tego procesu pomogą dzieciom nabrać większej pewności siebie.Samochód ma podwozie z klocka startowego, aby ułatwić dzieciom budowanie. W zestawie jest też Cyfrowy Cole i Hausner na swojej deskolotce. …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71706 Samochód Cole’a

Lego.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 113,02 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO 71706 Samochód Cole’a

 • Fajny zabawkowy samochód Cole’a z LEGO NINJAGO. Ten prosty zestaw LEGO będzie świetną pomocą dla maluchów, które dopiero uczą się budować, a kolejne, łatwe do wykonania etapy tego procesu pomogą dzieciom nabrać większej pewności siebie.
 • Samochód ma podwozie z klocka startowego, aby ułatwić dzieciom budowanie. W zestawie jest też Cyfrowy Cole i Hausner na swojej deskolotce. Przedszkolaki będą się świetnie bawić, wymyślając i odgrywając scenki z gry Wspaniałe Imperium.
 • Ten świetny zestaw to nowość na styczeń 2020 r. Dzieci znajdą w nim figurki Cyfrowego Cole’a i Hausnera ze świata NINJAGO, które pozwolą im przeżywać wspaniałe przygody w świecie gry wideo Wspaniałe Imperium.
 • 52-elementowy zestaw będzie świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 4 lat, które szybko poradzą sobie ze złożeniem samochodzika. Fani wojowników z niezwykłego świata NINJAGO znajdą w nim mnóstwo inspiracji do wymyślania własnych zabaw.
 • Samochody LEGO NINJAGO są świetne do zabawy w domu, ale możnaje także łatwo spakować i zabrać w podróż. Samochód Cole’a ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości 6 cm szerokości.
 • Ten zestaw nie potrzebuje baterii — paliwem dla samochodziku jest dziecięca wyobraźnia, a to znaczy, że wyścigi i walki w NINJAGO będą mogły trwać bez końca.
 • W nauce budowania pomogą przedszkolakom cyfrowe instrukcje Instructions PLUS z intuicyjnymi funkcjami przybliżania, obrotu i wizualizacji postępów budowania. Dzieci będą zachwycone możliwością obserwowania, jak ich zabawki budzą się do życia.
 • Zabawki do budowania LEGO 4+ są dla małych dzieci wprowadzeniem do bogatego świata ulubionych filmów, postaci z telewizji i bohaterów dnia powszedniego. Pomagają im zrozumieć cel kolejnych etapów budowania modelu i zyskać większą pewność siebie.
 • Klocki LEGO już od ponad 60 lat niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — nawet w krainie NINJAGO!
 • Te klocki i elementy LEGO zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Mając zestawy konstrukcyjne LEGO, nie musisz się niczym martwić.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Samochód Cole’a
SKU
71706
EAN
5702016616927
UPC
673419318136
Elementy
52
Motyw
LEGO NINJAGO
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.