lego 71706 samochod colea

LEGO 71706 Samochód Cole’a

Fajny zabawkowy samochód Cole?a z LEGO NINJAGO. Ten prosty zestaw LEGO b?dzie ?wietn? pomoc? dla maluchów, które dopiero ucz? si? budowa?, a kolejne, ?atwe do wykonania etapy tego procesu pomog? dzieciom nabra? wi?kszej pewno?ci siebie.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

44,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 71706 Samochód Cole’a

  • Fajny zabawkowy samochód Cole’a z LEGO NINJAGO. Ten prosty zestaw LEGO będzie świetną pomocą dla maluchów, które dopiero uczą się budować, a kolejne, łatwe do wykonania etapy tego procesu pomogą dzieciom nabrać większej pewności siebie.
  • Samochód ma podwozie z klocka startowego, aby ułatwić dzieciom budowanie. W zestawie jest też Cyfrowy Cole i Hausner na swojej deskolotce. Przedszkolaki będą się świetnie bawić, wymyślając i odgrywając scenki z gry Wspaniałe Imperium.
  • Ten świetny zestaw to nowość na styczeń 2020 r. Dzieci znajdą w nim figurki Cyfrowego Cole’a i Hausnera ze świata NINJAGO, które pozwolą im przeżywać wspaniałe przygody w świecie gry wideo Wspaniałe Imperium.
  • 52-elementowy zestaw będzie świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 4 lat, które szybko poradzą sobie ze złożeniem samochodzika. Fani wojowników z niezwykłego świata NINJAGO znajdą w nim mnóstwo inspiracji do wymyślania własnych zabaw.
  • Samochody LEGO NINJAGO są świetne do zabawy w domu, ale możnaje także łatwo spakować i zabrać w podróż. Samochód Cole’a ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości 6 cm szerokości.
  • Ten zestaw nie potrzebuje baterii — paliwem dla samochodziku jest dziecięca wyobraźnia, a to znaczy, że wyścigi i walki w NINJAGO będą mogły trwać bez końca.
  • W nauce budowania pomogą przedszkolakom cyfrowe instrukcje Instructions PLUS z intuicyjnymi funkcjami przybliżania, obrotu i wizualizacji postępów budowania. Dzieci będą zachwycone możliwością obserwowania, jak ich zabawki budzą się do życia.
  • Zabawki do budowania LEGO 4+ są dla małych dzieci wprowadzeniem do bogatego świata ulubionych filmów, postaci z telewizji i bohaterów dnia powszedniego. Pomagają im zrozumieć cel kolejnych etapów budowania modelu i zyskać większą pewność siebie.
  • Klocki LEGO już od ponad 60 lat niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — nawet w krainie NINJAGO!
  • Te klocki i elementy LEGO zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Mając zestawy konstrukcyjne LEGO, nie musisz się niczym martwić.

Inni również oglądali

LEGO Zestaw bitewny z mechem Jaya 71805
LEGO Zestaw bitewny z mechem Jaya 71805
42,99 zł
LEGO Turniejowe miasto ze świątynią 71814
LEGO Turniejowe miasto ze świątynią 71814
1.099,99 zł
LEGO 71721 Smok Szkieletowego Czarownika
LEGO 71721 Smok Szkieletowego Czarownika
359,99 zł
LEGO Jeździec-Mech Kaia EVO 71783
LEGO Jeździec-Mech Kaia EVO 71783
189,99 zł
LEGO Tytan mech Jaya 71785
LEGO Tytan mech Jaya 71785
349,99 zł
LEGO 70687 Wybuch Spinjitzu — Lloyd
LEGO 70687 Wybuch Spinjitzu — Lloyd
44,99 zł