lego 75270 chatka obi wana

LEGO 75270 Chatka Obi-Wana

W tym zestawie konstrukcyjnym z Gwiezdnych Wojen dzieci znajd? minifigurki Obi-Wana Kenobiego i Luke'a Skywalkera z mieczami ?wietlnymi, R2-D2, tuske?skiego rabusia, który pozwoli odgrywa? sceny konfliktów, oraz hologram ksi??niczki Lei.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

139,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 75270 Chatka Obi-Wana

 • Poczuj Moc! Model LEGO chatki Obi-Wana Kenobiego na Tatooine z zestawu 75270 to zabawka do zbudowania, którą można rozłożyć. Zabawa staje się wówczas łatwiejsza, a wnętrze odkrywa mnóstwo detali.

  W tym zestawie konstrukcyjnym z Gwiezdnych Wojen dzieci znajdą minifigurki Obi-Wana Kenobiego i Luke'a Skywalkera z mieczami świetlnymi, R2-D2, tuskeńskiego rabusia, który pozwoli odgrywać sceny konfliktów, oraz hologram księżniczki Lei.

 • W zestawie jest makrolornetka, robot do ćwiczenia walki mieczem świetlnym i wiele innych elementów ułatwiających rozpoczęcie zabawy, a także klocki LEGO, które zachęcą małych fanów do połączenia tej zabawki z innymi zestawami LEGO Star Wars.
 • 200-elementowy zestaw dla dzieci od 7 roku życia do zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi doskonale nadaje się na prezent urodzinowy, bożonarodzeniowy lub niespodziankę na wyjątkowe okazje i może być wprowadzeniem do świata LEGO Star Wars.
 • Chatka Obi-Wana na Tatooine ma po zamknięciu ok. 9 cm wysokości, 12 cm szerokości i 11 cm głębokości, więc dzieci mogą ją łatwo spakować wraz z minifigurkami Star Wars, by nie nudzić się w podróży.
 • Podaruj dziecku zestaw konstrukcyjny, który pobudzi jego kreatywność i zachęci do rozwijania zdolności twórczych przez wcielanie się w role bohaterów Gwiezdnych Wojen przeżywających wspaniałe przygody.
 • Ten zestaw Star Wars stanie się jeszcze atrakcyjniejszy, jeśli do budowania użyjesz instrukcji Instructions PLUS z aplikacji LEGO Life. Pozwalają one przybliżać oraz obracać model, a także w miarę postępów wyświetlać jego wizualizację.
 • Zestawy LEGO Star Wars otwierają drzwi do świata nieograniczonych możliwości budowania i wcielania się w postacie bohaterów. Pozwalają wymyślać przygody, odtwarzać sceny z sagi lub po prostu pochwalić się przed znajomymi fajnymi modelami.
 • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy Jedi! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będzie się z nich dobrze budowało.
 • Klocki i elementy LEGO są poddawane wyczerpującym testom, dzięki którym mamy pewność, że ta zabawka spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — na Ziemi i na planecie Tatooine!

Inni również oglądali

LEGO Ucieczka na śmigaczu BARC 75378
LEGO Ucieczka na śmigaczu BARC 75378
129,99 zł
LEGO Baza Rebeliantów na Yavin 4 75365
LEGO Baza Rebeliantów na Yavin 4 75365
799,99 zł
LEGO Pojedynek Paza Vizsli i Moffa Gideona 75386
LEGO Pojedynek Paza Vizsli i Moffa Gideona 75386
174,99 zł
LEGO TIE Interceptor 75382
LEGO TIE Interceptor 75382
999,99 zł
LEGO 75275 Myśliwiec A-wing
LEGO 75275 Myśliwiec A-wing
899,99 zł
LEGO 75249 Myśliwiec Y-Wing Ruchu Oporu
LEGO 75249 Myśliwiec Y-Wing Ruchu Oporu
319,99 zł