LEGO 75274 Hem pilota myliwca TIE

Unikaty

Imponujcy, kolekcjonerski model LEGO Star Wars Hem pilota myliwca TIE do ustawienia na pce

lego 75274 hem pilota myliwca tie
 • 724 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75274 SKU

Sprawdź swoje umiejętności konstrukcyjne i przypomnij sobie klasyczne sceny walki z „Gwiezdnych Wojen”, budując dekoracyjny model LEGO Star Wars Hełm pilota myśliwca TIE (75274). Zestaw będzie fantastycznym prezentem dla dorosłych miłośników sagi „Gwiezdne Wojny” i każdego doświadczonego budowniczego LEGO, który doceni charakterystyczny kształt i detale hełmu pięknie odtworzone z klocków LEGO ozdobionych szczegółowymi naklejkami. Budowanie …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 75274 Hem pilota myliwca TIE

Brak dostępnej ceny. Ten produkt jest niedostępny.

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO 75274 Hem pilota myliwca TIE

Sprawdź swoje umiejętności konstrukcyjne i przypomnij sobie klasyczne sceny walki z „Gwiezdnych Wojen”, budując dekoracyjny model LEGO Star Wars Hełm pilota myśliwca TIE (75274). Zestaw będzie fantastycznym prezentem dla dorosłych miłośników sagi „Gwiezdne Wojny” i każdego doświadczonego budowniczego LEGO, który doceni charakterystyczny kształt i detale hełmu pięknie odtworzone z klocków LEGO ozdobionych szczegółowymi naklejkami.

Budowanie i pokazywanie
Kolekcjonerski hełm z serii Star Wars ma podstawkę z tabliczką z nazwą i na pewno będzie przykuwać wzrok jako ozdoba domu lub biura. Zobacz też inne modele dekoracyjne LEGO Star Wars dostępne od maja 2020 roku: Hełm szturmowca (75276) i Hełm Boby Fetta (75277).

Kosmiczna zabawa
Grupa LEGO już od 1999 r. tworzy modele kultowych statków, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. LEGO Star Wars to nasza najpopularniejsza seria obejmująca wiele różnych zestawów do zabawy i ustawienia na półce, które zachwycają fanów w każdym wieku.

 • Pochwal się swoimi elitarnymi umiejętnościami konstrukcyjnymi, budując elegancki hełm pilota myśliwca TIE z serii Star Wars (75274). Ten wspaniały model dekoracyjny spodoba się wszystkim miłośnikom pięknych i szczegółowych konstrukcji LEGO.
 • Charakterystyczny kształt hełmu pilota myśliwca TIE odtworzony został z klocków LEGO ozdobionych szczegółowymi naklejkami. Model przywodzi na myśl klasyczne sceny walki z filmów „Gwiezdne Wojny”, a podstawka z tabliczką z nazwą będzie doskonale wyglądać na półce.
 • Ten zestaw LEGO jest częścią serii kolekcjonerskich modeli dekoracyjnych LEGO Star Wars. Zobacz też inne modele: Hełm szturmowca (75276) i Hełm Boby Fetta (75277).
 • Zestaw kolekcjonerski Star Wars składający się z 723 klocków gwarantuje wciągające wyzwanie konstrukcyjne dla doświadczonych budowniczych LEGO i będzie świetnym prezentem urodzinowym lub świątecznym albo upominkiem niespodzianką dla dorosłych miłośników „Gwiezdnych Wojen”.
 • Hełm pilota myśliwca TIE ma ok. 19 cm wysokości, 13 cm szerokości i 15 cm głębokości. Nie zajmuje dużo miejsca, ale jego wyraziste i autentyczne szczegóły z pewnością przykują wzrok każdego.
 • Nie wymaga baterii. Kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO Star Wars Hełm pilota myśliwca TIE składa się wyłącznie z klocków, a budowanie go to relaksujące zajęcie. Rozluźnij się i poczuj radość z budowania pięknej ozdoby!
 • Chcesz kupić ten fantastyczny zestaw konstrukcyjny dla miłośnika „Gwiezdnych Wojen”, który nie ma doświadczenia w budowaniu z klocków LEGO? Nie martw się! W zestawie znajdują się proste instrukcje, dzięki którym każdy może zacząć budować model od razu po otworzeniu pudełka.
 • Szeroka gama zestawów LEGO Star Wars zachwyci fanów w każdym wieku — bez względu na to, czy wolą odtwarzać ulubione sceny z filmów, wymyślać własne niezapomniane historie, czy też po prostu budować imponujące modele do ustawienia na półce.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, więc doskonale do siebie pasują, a zabawa nimi nie wymaga siły.
 • Klocki i elementy LEGO są badane na wiele sposobów — zgniatane, skręcane, zrzucane i podgrzewane. Dzięki temu mamy pewność, że ten ciekawy zestaw konstrukcyjny Star Wars spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Hem pilota myliwca TIE
SKU
75274
EAN
5702016617207
Elementy
724
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
Status
Nie jest już produkowany
LEGO price
279,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.