lego 76139 1989 batmobile

LEGO 76139 1989 Batmobile

W zestawie trzy minifigurki LEGO (nowo?ci na listopad 2019 r.): Batman (nowy nadruk na tu?owiu), Joker (nowa twarz i nadruk na tu?owiu) oraz Vicki Vale (nowy tu?ów i nogi), a do tego zbudowana z klocków podstawka na nie.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

1.100,00 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 76139 1989 Batmobile

  • W zestawie trzy minifigurki LEGO (nowości na listopad 2019 r.): Batman (nowy nadruk na tułowiu), Joker (nowa twarz i nadruk na tułowiu) oraz Vicki Vale (nowy tułów i nogi), a do tego zbudowana z klocków podstawka na nie.
  • Wersja LEGO samochodu 1989 Batmobile ma przesuwane drzwi do kabiny z nową zakrzywioną szybą przednią (nowość na listopad 2019 r.), w której znajdują się dwa siedzenia dla minifigurek, kierownica, drążek skrzyni biegów i naklejki przedstawiające deskę rozdzielczą. Dodatkowo pojazd wyposażony jest w dwa ukryte pod maską niestrzelające pistolety maszynowe wysuwane po obróceniu rury wydechowej, dwa dekoracyjne haki do zarzucania, felgi z logo Batmana, specjalnie wyprodukowane opony na przednie koła, skrzydła Batmana oraz inne kultowe detale.
  • W komplecie jest również złożona z klocków, obrotowa podstawka na model 1989 Batmobile z plakietką informacyjną na temat statystyk tego samochodu.
  • Broń w zestawie: Batarang i pistolet Batmana oraz pistolet Jokera.
  • Akcesoria w zestawie: peleryna Batmana inspirowana filmem z 1989 r. (nowość na listopad 2019 r.) oraz zbudowany z klocków aparat fotograficzny Vicky Vale.
  • Model samochodu dla dorosłych z serii LEGO Batman składa się z ponad 3300 części i będzie wspaniałym, nostalgicznym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla każdego miłośnika Batmana.
  • 1989 Batmobile ma ok. 12 cm wysokości, 60 cm długości i 22 cm szerokości.