LEGO 76150 Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma

Spider-Man walczy z Venomem, a Spider-Man Noir pędzi na pomoc odrzutowcem

lego 76150 pajeczy odrzutowiec kontra mech venoma
 • 371 Elementy
 • LEGO Marvel Motyw
 • 76150 SKU

Ogromny mech Venoma to imponujących rozmiarów złoczyńca do pokonania. Wystarczy umieścić w środku minifigurkę i ten mechaniczny potwór może ruszać w dowolne miejsce i schwytać wszystko, co zechce — nawet Spider-Mana i odrzutowce!Duża, czteroręka wersja Venoma zapewnia złoczyńcy niezwykłe moce. Nowa minifigurka Spider-Mana Noir (nowość na styczeń 2020 r.) zmierzy się z nim za sterami …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 76150 Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma

Lego.com LEGO.com 189,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 407,75 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Marvel

Opis LEGO 76150 Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma

 • Ogromny mech Venoma to imponujących rozmiarów złoczyńca do pokonania. Wystarczy umieścić w środku minifigurkę i ten mechaniczny potwór może ruszać w dowolne miejsce i schwytać wszystko, co zechce — nawet Spider-Mana i odrzutowce!
 • Duża, czteroręka wersja Venoma zapewnia złoczyńcy niezwykłe moce. Nowa minifigurka Spider-Mana Noir (nowość na styczeń 2020 r.) zmierzy się z nim za sterami odrzutowca uzbrojonego w miotacz dysków i wystrzeliwane rakiety.
 • Kokpit mecha można otworzyć i umieścić w środku minifigurkę Venoma. Potem wystarczy ustawić ręce i nogi robota w odpowiednio imponującej pozie i już można stawać do walki ze Spider-Manem. Można go też połączyć z innymi zestawami LEGO Spider-Man.
 • Zestaw konstrukcyjny LEGO Marvel Spider-Man zapewni chłopcom i dziewczynkom od 7 lat niezliczone, pomysłowe przygody ze znanym superbohaterem. To popularny prezent dla dzieci, które uwielbiają zabawki ze Spider-Manem oraz minifigurki LEGO.
 • Mech do złożenia z klocków ma ok. 12 cm wysokości, więc zachęca do pomysłowej zabawy na dużą skalę. Dzieci mogą połączyć zestaw z innymi zabawkami konstrukcyjnymi LEGO z superbohaterami, by mieć więcej możliwości twórczej zabawy w udawanie.
 • Ten wspaniały prezent dla dzieci nie wymaga baterii. Zabawa eksploracyjna nim jest możliwa zawsze. Mechy LEGO bez elementów elektronicznych rozwijają zdolność kreatywnego myślenia, pomysłowego wcielania się w role oraz rozwiązywania problemów.
 • Szukasz prezentu ze Spider-Manem dla kogoś, kto niezna się na budowaniu z klocków LEGO? Żaden problem! W zestawie z mechem Venoma znajdziesz przejrzyste instrukcje, które pozwolą dzieciom szybko złożyć model i brać się do zabawy.
 • Zestawy LEGO Marvel Spider-Man to gwarancja pomysłowej zabawy. Przygody z superbohaterami spodobają się dzieciom, które chcą odgrywać sceny znane z filmów, wymyślać historyjki lub ustawić imponujący model konstrukcyjny z serii Marvel na półce.
 • Zabawki LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Nie trzeba do tego supermocy — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Grupa LEGO przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO, więc masz pewność, że są one bezpieczne dla Twojego dziecka.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma
SKU
76150
EAN
5702016619300
UPC
673419320412
Elementy
371
Motyw
LEGO Marvel
LEGO price
189,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.