LEGO 76150 Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma

Spider-Man walczy z Venomem, a Spider-Man Noir pędzi na pomoc odrzutowcem

Produkt detaljer

SKU
76150
Elementy
371 kawałki
Motyw
Wiek
LEGO hinta
189,99 zł

O LEGO 76150 Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma

  • Ogromny mech Venoma to imponujących rozmiarów złoczyńca do pokonania. Wystarczy umieścić w środku minifigurkę i ten mechaniczny potwór może ruszać w dowolne miejsce i schwytać wszystko, co zechce — nawet Spider-Mana i odrzutowce!
  • Duża, czteroręka wersja Venoma zapewnia złoczyńcy niezwykłe moce. Nowa minifigurka Spider-Mana Noir (nowość na styczeń 2020 r.) zmierzy się z nim za sterami odrzutowca uzbrojonego w miotacz dysków i wystrzeliwane rakiety.
  • Kokpit mecha można otworzyć i umieścić w środku minifigurkę Venoma. Potem wystarczy ustawić ręce i nogi robota w odpowiednio imponującej pozie i już można stawać do walki ze Spider-Manem. Można go też połączyć z innymi zestawami LEGO® Spider-Man.
  • Zestaw konstrukcyjny LEGO® Marvel Spider-Man zapewni chłopcom i dziewczynkom od 7 lat niezliczone, pomysłowe przygody ze znanym superbohaterem. To popularny prezent dla dzieci, które uwielbiają zabawki ze Spider-Manem oraz minifigurki LEGO®.
  • Mech do złożenia z klocków ma ok. 12 cm wysokości, więc zachęca do pomysłowej zabawy na dużą skalę. Dzieci mogą połączyć zestaw z innymi zabawkami konstrukcyjnymi LEGO® z superbohaterami, by mieć więcej możliwości twórczej zabawy w udawanie.
  • Ten wspaniały prezent dla dzieci nie wymaga baterii. Zabawa eksploracyjna nim jest możliwa zawsze. Mechy LEGO® bez elementów elektronicznych rozwijają zdolność kreatywnego myślenia, pomysłowego wcielania się w role oraz rozwiązywania problemów.
  • Szukasz prezentu ze Spider-Manem dla kogoś, kto niezna się na budowaniu z klocków LEGO®? Żaden problem! W zestawie z mechem Venoma znajdziesz przejrzyste instrukcje, które pozwolą dzieciom szybko złożyć model i brać się do zabawy.
  • Zestawy LEGO® Marvel Spider-Man to gwarancja pomysłowej zabawy. Przygody z superbohaterami spodobają się dzieciom, które chcą odgrywać sceny znane z filmów, wymyślać historyjki lub ustawić imponujący model konstrukcyjny z serii Marvel na półce.
  • Zabawki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Nie trzeba do tego supermocy — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Grupa LEGO przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO®, więc masz pewność, że są one bezpieczne dla Twojego dziecka.