LEGO Bitwa w Starożytnej Wiosce 76177

Wspaniay smok z filmu o Shang-Chi Marvela

lego 76177 bitwa w starozytnej wiosce
 • 400 Elementy
 • LEGO Marvel Motyw
 • 76177 SKU

Zapewnij dzieciom niezapomniane przygody z filmu „Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni” wytwórni Marvel Studios dzięki zestawowi LEGO® Marvel Shang-Chi Bitwa w Starożytnej Wiosce (76177).W komplecie cztery minifigurki: Shang-Chi, Wenwu, Xialing i Posłaniec Śmierci, a do tego złożony z klocków, przegubowy smok na odczepianej wodnej podstawce.Dzieci mogą odtwarzać emocjonujące sceny z filmu „Shang-Chi i legenda Dziesięciu …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Bitwa w Starożytnej Wiosce 76177

Lego.com LEGO.com 132,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Marvel

Opis LEGO Bitwa w Starożytnej Wiosce 76177

 • Zapewnij dzieciom niezapomniane przygody z filmu „Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni” wytwórni Marvel Studios dzięki zestawowi LEGO Marvel Shang-Chi Bitwa w Starożytnej Wiosce (76177).
 • W komplecie cztery minifigurki: Shang-Chi, Wenwu, Xialing i Posłaniec Śmierci, a do tego złożony z klocków, przegubowy smok na odczepianej wodnej podstawce.
 • Dzieci mogą odtwarzać emocjonujące sceny z filmu „Shang-Chi i legenda Dziesięciu Pierścieni” wytwórni Marvel Studios lub wymyślać własne pomysłowe przygody.
 • Świetny prezent na urodziny, święta lub z dowolnej innej okazji dla młodych superbohaterów i pogromców smoków w wieku od 8 lat.
 • Smok ma ok. 22 cm wysokości, 28 cm długości i 12 cm szerokości. Dzięki takim rozmiarom doskonale nadaje się do aktywnej zabawy, a po zakończonych przygodach będzie świetną ozdobą pokoju.
 • Wszystkie zabawki konstrukcyjne LEGO Marvel to wysokiej jakości zestawy dla dzieci z mnóstwem funkcji inspirujących do niezliczonych godzin zabawy w świecie wyobraźni.
 • Klocki i elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zestawy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Bitwa w Starożytnej Wiosce
SKU
76177
UPC
673419339650
Elementy
400
Motyw
LEGO Marvel
LEGO price
132,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.