LEGO Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego 76238

Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego do postawienia na pce

lego 76238 maska batmana z klasycznego serialu telewizyjnego
 • 372 Elementy
 • LEGO Batman Motyw
 • 76238 SKU

Daj się ponieść radości budowania i odtwórz model maski w wyjątkowym stylu serialu o Batmanie. Maska z klasycznego serialu telewizyjnego o Batmanie (76238) to kolekcjonerski model przeznaczony dla dorosłych fanów, którzy będą mieć mnóstwo satysfakcji z budowania. Kultowy hełm Batmana do zbudowania i ustawienia na półce. Wersja LEGO charakterystycznej maski Mściciela w Płaszczu z pewnością przyciągnie …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego 76238

Lego.com LEGO.com 195,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Batman

Opis LEGO Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego 76238

Daj się ponieść radości budowania i odtwórz model maski w wyjątkowym stylu serialu o Batmanie. Maska z klasycznego serialu telewizyjnego o Batmanie (76238) to kolekcjonerski model przeznaczony dla dorosłych fanów, którzy będą mieć mnóstwo satysfakcji z budowania.

Kultowy hełm Batmana do zbudowania i ustawienia na półce
Wersja LEGO charakterystycznej maski Mściciela w Płaszczu z pewnością przyciągnie uwagę w każdym miejscu, w którym ją postawisz. Ten wyjątkowy model ze stylową plakietką informacyjną umieszczoną na solidnej podstawce będzie źródłem satysfakcji jeszcze długo po ukończeniu budowania.

 • Model maski z zestawu LEGO DC (76238) powstał z myślą o dorosłych fanach i doskonale oddaje charakterystyczny styl niezwykle popularnego serialu telewizyjnego o Batmanie.
 • Realistyczna replika hełmu Batmana liczy 372 elementy LEGO i ma solidną podstawkę z zamocowaną plakietką informacyjną.
 • Zapomnij o zgiełku codziennego życia i poświęć czas na wciągający projekt konstrukcyjny — gotowy model będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia jeszcze długo po ukończeniu budowania.
 • Ten wspaniały model kolekcjonerski to idealny pomysł na prezent na urodziny i święta lub osobisty podarunek dla dorosłych fanów Batmana oraz zapalonych twórców modeli.
 • Ten fascynujący model mierzy ok. 19 cm wysokości, 10 cm szerokości i 12 cm głębokości, więc będzie atrakcyjną ozdobą każdego miejsca w domu lub biurze, w którym go postawisz.
 • Starannie opracowane, proste instrukcje pomogą zabrać się za ten fascynujący projekt konstrukcyjny natychmiast po otwarciu opakowania.
 • Seria zestawów LEGO zaprojektowanych dla dorosłych obejmuje satysfakcjonujące modele kolekcjonerskie do zbudowania, które zachwycą każdego miłośnika składania modeli.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego
SKU
76238
EAN
5702017072449
Elementy
372
Motyw
LEGO Batman
Wiek
18+ lat
LEGO price
195,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.