Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble 76239

Opancerzony Batmobil Tumbler z filmw o Batmanie

lego 76239 dc batman tumbler starcie ze strachem na wroble
 • 422 Elementy
 • LEGO Batman Motyw
 • 76239 SKU

Zestaw LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble (76239) zaprasza małych superbohaterów do pełnej emocji zabawy, w której wszystko zależy od nich. Jedyny w swoim rodzaju, pancerny pojazd pogromcy zbrodni. Batmobil Tumbler z trylogii filmów o Mrocznym Rycerzu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów bojowych w historii kina. Ma otwierany dach, który pozwala sięgnąć …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble 76239

Lego.com LEGO.com 189,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Batman

Opis LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble 76239

Zestaw LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble (76239) zaprasza małych superbohaterów do pełnej emocji zabawy, w której wszystko zależy od nich.

Jedyny w swoim rodzaju, pancerny pojazd pogromcy zbrodni
Batmobil Tumbler z trylogii filmów o Mrocznym Rycerzu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów bojowych w historii kina. Ma otwierany dach, który pozwala sięgnąć do miejsc kierowcy i pasażera oraz panelu sterowania. Z przodu pojazdu zamontowane są dwa miotacze klocków. Jest tam nawet schowek na Batarang. W zestawie są dwie minifigurki: Batman ze swoim Batarangiem, miotaczem liny z hakiem i zamienną głową z wyglądem nocnej zjawy, a także Strach na Wróble z miotaczem klocków i kanistrem trującego gazu straszącego. Po zakończeniu walki Batmobil Tumbler może stanąć na półce — będzie fajną ozdobą dziecięcej sypialni.

 • Zestaw konstrukcyjny LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble (76239) zaprasza małych superbohaterów do pełnej emocji, wybuchowej zabawy z opancerzonym Batmobilem Tumblerem — wszystko w ich rękach!
 • W zestawie Batmobil Tumbler do zbudowania oraz minifigurki Batmana i Stracha na Wróble z bronią. Batman ma też zapasową głowę o wyglądzie nocnej zjawy, która na pewno podsunie dzieciom dodatkowe pomysły na zabawę.
 • Niesamowity, opancerzony pojazd pogromcy zbrodni czeka na małych bohaterów, którzy mogą teraz popędzić ulicami GOTHAM CITY i walczyć z kultowym złoczyńcą z filmów o Batmanie.
 • Zabawkowy Tumbler do zbudowania będzie wyjątkowym prezentem na urodziny lub Święta dla ośmiolatków i starszych dzieci, które lubią Batmana i fajne samochody.
 • Pojazd ma ok. 7 cm wysokości, 19 cm długości i 12 cm szerokości. Można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO DC Batman.
 • Zestawy LEGO DC Batman zawierają fajne postacie, pojazdy, gadżety i broń, dzięki czemu inspirują dzieci do długich godzin kreatywnej zabawy w superbohaterów.
 • Elementy LEGO są zgodne z rygorystycznymi standardami jakości obowiązującymi w branży, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO DC Batman Tumbler: starcie ze Strachem na Wróble
SKU
76239
EAN
5702017100098
Elementy
422
Motyw
LEGO DC
LEGO price
189,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.