LEGO Ford GT Heritage Edition i Bronco R 76905

Dwa przeomowe samochody marki Ford w jednym wietnym zestawie

lego 76905 ford gt heritage edition i bronco r
 • 660 Elementy
 • LEGO Speed Champions Motyw
 • 76905 SKU

Imponujący zestaw konstrukcyjny LEGO® Speed Champions Ford GT Heritage Edition i Bronco R (76905) to coś w sam raz dla fanów niezwykłych samochodów i ekscytujących wyścigów. W pudełku znajdziesz wszystko, czego potrzeba do zbudowania własnych modeli Forda GT Heritage Edition i Bronco R, a także dwie minifigurki kierowców w kombinezonach i kaskach. Dzieci i fani czterech kółek …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Ford GT Heritage Edition i Bronco R 76905

Lego.com LEGO.com 160,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 480,24 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Speed Champions

Opis LEGO Ford GT Heritage Edition i Bronco R 76905

 • Imponujący zestaw konstrukcyjny LEGO Speed Champions Ford GT Heritage Edition i Bronco R (76905) to coś w sam raz dla fanów niezwykłych samochodów i ekscytujących wyścigów.
 • W pudełku znajdziesz wszystko, czego potrzeba do zbudowania własnych modeli Forda GT Heritage Edition i Bronco R, a także dwie minifigurki kierowców w kombinezonach i kaskach.
 • Dzieci i fani czterech kółek mogą zbudować dwa znane na całym świecie samochody marki Ford, a potem inscenizować niesamowite wyścigi z udziałem swoich modeli oraz innych samochodów z serii Speed Champions.
 • Ten liczący 660 elementów zestaw LEGO Speed Champions to doskonały prezent na urodziny lub inną okazję dla dzieci w wieku od 8 lat i wszystkich miłośników zaawansowanych samochodów.
 • Ford GT Heritage Edition ma ok. 4 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości, a Ford Bronco R — ok. 7 cm wysokości, 19 cm długości i 8 cm szerokości.
 • Zestaw nie wymaga baterii — siłą napędową odlotowych samochodów jest dziecięca wyobraźnia!
 • Zastanawiasz się, czy ten zestaw z autami marki Ford będzie dobry dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z klockami LEGO? Bez obaw! W komplecie są proste instrukcje, które krok po kroku opisują proces budowania obydwu modeli.
 • Zestawy LEGO Speed Champions pozwalają dzieciom i miłośnikom motoryzacji poznać niektóre z najbardziej ekscytujących samochodów na świecie. Autentyczne modele aut są świetnymi ozdobami i doskonale nadają się do zabawy w wyścigi.
 • Elementy zestawów LEGO Speed Champions spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.
 • Klocki i inne elementy zestawów LEGO Speed Champions są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Ford GT Heritage Edition i Bronco R
SKU
76905
UPC
673419345194
Elementy
660
Motyw
LEGO Speed Champions
LEGO price
160,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.