LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida 80013

Statek LEGO Monkie Kida staje do walki z Byczymi Klonami!

lego 80013 tajne dowodztwo ekipy monkie kida
 • 1959 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80013 SKU

Model Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida (80013) z serii LEGO® Monkie Kid zaskakuje na każdym kroku. Można go otworzyć i podzielić na trzy części, uzyskując łatwy dostęp do warsztatu, przestrzeni mieszkalnej, mecha i innych elementów. W pudełku dzieciaki znajdą swoje ulubione postacie do zabawy w odgrywanie wielkich bitew — Monkie Kida, Pigsy’ego, Mei, Generała …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida 80013

Lego.com LEGO.com 799,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 1.281,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida 80013

 • Model Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida (80013) z serii LEGO Monkie Kid zaskakuje na każdym kroku. Można go otworzyć i podzielić na trzy części, uzyskując łatwy dostęp do warsztatu, przestrzeni mieszkalnej, mecha i innych elementów.
 • W pudełku dzieciaki znajdą swoje ulubione postacie do zabawy w odgrywanie wielkich bitew — Monkie Kida, Pigsy’ego, Mei, Generała Ironclada, Snorta, Grunta i Roara, a także figurki Sandy’ego i kota Mo oraz mnóstwo niezwykłej broni, w tym Złoty Kostur.
 • W zestawie nie brakuje elementów, które podsuwają dzieciom pomysły na zabawę. Jest tam zabawkowy dźwig pokładowy LEGO do zaczepienia łodzi szturmowej Byczych Klonów i plecaka odrzutowego, a także superfajne skutery wodne Pigsy’ego i Mei, które strzelają klockami.
 • Zestaw LEGO liczy 1959 elementów i gwarantuje niełatwe wyzwanie konstruktorskie, mnóstwo satysfakcji z budowania oraz wiele godzin zabawy — solo lub z przyjaciółmi. Może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 10 lat.
 • Model z zestawu Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida ma ok. 40 cm wysokości, 41 cm długości i 23 cm szerokości w trybie łodzi, a po otwarciu jego długość wzrasta do 89 cm. W przerwach między zabawami z pewnością będzie więc atrakcyjnym dopełnieniem wystroju dziecięcej sypialni.
 • Ten kolekcjonerski zestaw składa się z samych klocków LEGO i nie wymaga baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą wyobraźnię — dzięki temu misje z udziałem Monkie Kida mogą trwać bez końca!
 • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life budowanie może stać się jeszcze ciekawszym doświadczeniem. Są tam funkcje pozwalające przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków. Fantastyczne!
 • Edukacyjne zabawki LEGO Monkie Kid do zbudowania nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii. Zapewnią dzieciom wiele godzin kreatywnej zabawy, pomagając im przy tym nabrać odwagi i odporności.
 • By łączyć i rozdzielać klocki LEGO, dzieci nie potrzebują mocy Monkie Kida! Klocki spełniają najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zachowują jednolity wygląd, zawsze do siebie pasują i powalają budować solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta kreatywna zabawka konstrukcyjna dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida
SKU
80013
EAN
5702016617689
Elementy
1959
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
799,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.