lego 80013 tajne dowodztwo ekipy monkie kida

LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida 80013

Model Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida (80013) z serii LEGO Monkie Kid zaskakuje na ka?dym kroku. Mo?na go otworzy? i podzieli? na trzy cz??ci, uzyskuj?c ?atwy dost?p do warsztatu, przestrzeni mieszkalnej, mecha i innych elementów.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

799,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida 80013

  • Model Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida (80013) z serii LEGO Monkie Kid zaskakuje na każdym kroku. Można go otworzyć i podzielić na trzy części, uzyskując łatwy dostęp do warsztatu, przestrzeni mieszkalnej, mecha i innych elementów.
  • W pudełku dzieciaki znajdą swoje ulubione postacie do zabawy w odgrywanie wielkich bitew — Monkie Kida, Pigsy’ego, Mei, Generała Ironclada, Snorta, Grunta i Roara, a także figurki Sandy’ego i kota Mo oraz mnóstwo niezwykłej broni, w tym Złoty Kostur.
  • W zestawie nie brakuje elementów, które podsuwają dzieciom pomysły na zabawę. Jest tam zabawkowy dźwig pokładowy LEGO do zaczepienia łodzi szturmowej Byczych Klonów i plecaka odrzutowego, a także superfajne skutery wodne Pigsy’ego i Mei, które strzelają klockami.
  • Zestaw LEGO liczy 1959 elementów i gwarantuje niełatwe wyzwanie konstruktorskie, mnóstwo satysfakcji z budowania oraz wiele godzin zabawy — solo lub z przyjaciółmi. Może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 10 lat.
  • Model z zestawu Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida ma ok. 40 cm wysokości, 41 cm długości i 23 cm szerokości w trybie łodzi, a po otwarciu jego długość wzrasta do 89 cm. W przerwach między zabawami z pewnością będzie więc atrakcyjnym dopełnieniem wystroju dziecięcej sypialni.
  • Ten kolekcjonerski zestaw składa się z samych klocków LEGO i nie wymaga baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą wyobraźnię — dzięki temu misje z udziałem Monkie Kida mogą trwać bez końca!
  • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life budowanie może stać się jeszcze ciekawszym doświadczeniem. Są tam funkcje pozwalające przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków. Fantastyczne!
  • Edukacyjne zabawki LEGO Monkie Kid do zbudowania nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii. Zapewnią dzieciom wiele godzin kreatywnej zabawy, pomagając im przy tym nabrać odwagi i odporności.
  • By łączyć i rozdzielać klocki LEGO, dzieci nie potrzebują mocy Monkie Kida! Klocki spełniają najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zachowują jednolity wygląd, zawsze do siebie pasują i powalają budować solidne modele.
  • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta kreatywna zabawka konstrukcyjna dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Specyfikacja LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida 80013

Oficjalne imię LEGO Tajne dowództwo ekipy Monkie Kida
SKU 80013
EAN 5702016617689
Elementy 1959
Temat LEGO Monkie Kid
LEGO price 799,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi