LEGO 40472 Monkie Kid i wyścig zdalnie sterowanych aut

Wkrótce dostępne

Świetny zestaw do odgrywania wyścigów Monkie Kida z Byczymi Klonami

lego 40472 monkie kid i wyscig zdalnie sterowanych aut
  • 57 Elementy
  • LEGO Monkie Kid Motyw
  • 40472 SKU

Niech rozpocznie się wyścig! Podaruj dzieciom zestaw akcesoriów LEGO® Monkie Kid™ Wyścig zdalnie sterowanych aut (40472) z minimodelami chmurkowego roadstera Monkie Kida i pojazdu Byczego Klona Boba. Zestaw jest doskonały do zabawy w grupie i w pojedynkę. Zawiera minifigurki Monkie Kida, Mei i Boba, a także puchar, dwa piloty zdalnego sterowania oraz podium do zbudowania. Ten łatwy …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40472 Monkie Kid i wyścig zdalnie sterowanych aut

Lego.com LEGO.com 59,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 40472 Monkie Kid i wyścig zdalnie sterowanych aut

  • Niech rozpocznie się wyścig! Podaruj dzieciom zestaw akcesoriów LEGO Monkie Kid Wyścig zdalnie sterowanych aut (40472) z minimodelami chmurkowego roadstera Monkie Kida i pojazdu Byczego Klona Boba.
  • Zestaw jest doskonały do zabawy w grupie i w pojedynkę. Zawiera minifigurki Monkie Kida, Mei i Boba, a także puchar, dwa piloty zdalnego sterowania oraz podium do zbudowania.
  • Ten łatwy w budowie zestaw startowy LEGO składa się z 57 elementów. To świetny prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 6 lat, który doskonale sprawdzi się jako pierwszy zestaw z serii LEGO Monkie Kid dla nowych fanów, a pozostałym pozwoli uzupełnić kolekcję.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Monkie Kid i wyścig zdalnie sterowanych aut
SKU
40472
UPC
673419337540
Elementy
57
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
59,99 zł
Data wydania
1 marca 2021
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.