LEGO Baza arachnoidów Spider Queen 80022

wietny mech Spider Queen do odgrywania historii o walce

lego 80022 baza arachnoidow spider queen
 • 1170 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80022 SKU

Zestaw LEGO® Monkie Kid™ (80022) zawiera bazę arachnoidów Spider Queen, która jest mechem i mobilnym centrum dowodzenia. To doskonała inspiracja dla dzieci, które będą wymyślać niesamowite opowieści o walce.W komplecie sześć minifigurek — Spider Queen, Syntax, Monkie Kid, Pigsy, Monkey King oraz mieszkaniec miasta — a także broń i akcesoria, w tym Złoty Kostur zmieniający …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Baza arachnoidów Spider Queen 80022

Lego.com LEGO.com 469,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Baza arachnoidów Spider Queen 80022

 • Zestaw LEGO Monkie Kid (80022) zawiera bazę arachnoidów Spider Queen, która jest mechem i mobilnym centrum dowodzenia. To doskonała inspiracja dla dzieci, które będą wymyślać niesamowite opowieści o walce.
 • W komplecie sześć minifigurek — Spider Queen, Syntax, Monkie Kid, Pigsy, Monkey King oraz mieszkaniec miasta — a także broń i akcesoria, w tym Złoty Kostur zmieniający się w latający pojazd Monkie Kida.
 • Mech Spider Queen to jednocześnie mobilna kwatera główna — atakuje szczypcami,które uruchamia się za pomocą dźwigni, i ma korpus, który po otwarciu ukazuje laboratorium z różnymi detalami oraz więzienie dla minifigurki.
 • Ten wysokiej jakości zestaw LEGO liczy 1170 elementów i da mnóstwo satysfakcji z budowania i zabawy wszystkim dzieciom od dziewiątego roku życia. To także doskonały prezent na różne okazje dla kreatywnych dzieci, które lubią nadawać ton zabawie!
 • Mech pająk ma ok. 25 cm wysokości, 34 cm długości oraz 44 cm szerokości. Ten wyjątkowy model jest świetną ozdobą, którą dzieci będą z dumą pokazywać znajomym — oczywiście w przerwach między zabawami.
 • Zestaw zawiera broszurkę z dokładnymi instrukcjami, a dodatkową atrakcją dla dzieci mogą być instrukcje Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions, które pozwalają przybliżać i obracać widok powstającego modelu.
 • Kolekcjonerskie zabawki do budowania LEGO Monkie Kid przywołują w unowocześnionej formie chińską legendę o Małpim Królu i zachęcają dzieci do zabawy, która pozwala rozwijać kreatywność, odporność i optymizm.
 • Elementy LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić i mocno się trzymają.
 • Elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, abyśmy mieli pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Baza arachnoidów Spider Queen
SKU
80022
Elementy
1170
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
469,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.