LEGO Legendarna Góra Kwiatów i Owoców 80024

Niesamowity model Gry Kwiatw i Owocw pozwoli odgrywa epickie opowieci

lego 80024 legendarna gora kwiatow i owocow
 • 1949 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80024 SKU

Budując każdą z części modelu Góry Kwiatów i Owoców z zestawu LEGO® Monkie Kid™ 80024, dzieci tchną życie we wspaniałe opowieści o legendarnym Małpim Królu.W zestawie osiem minifigurek — Monkie Kid, Evil Macaque, brat małpa, siostra małpa oraz cztery wersje postaci Monkey Kinga (dziecko, postać klasyczna, uczeń i wojownik) — pozwalających odgrywać historie z klasycznej …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Legendarna Góra Kwiatów i Owoców 80024

Lego.com LEGO.com 559,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Legendarna Góra Kwiatów i Owoców 80024

 • Budując każdą z części modelu Góry Kwiatów i Owoców z zestawu LEGO Monkie Kid 80024, dzieci tchną życie we wspaniałe opowieści o legendarnym Małpim Królu.
 • W zestawie osiem minifigurek — Monkie Kid, Evil Macaque, brat małpa, siostra małpa oraz cztery wersje postaci Monkey Kinga (dziecko, postać klasyczna, uczeń i wojownik) — pozwalających odgrywać historie z klasycznej opowieści.
 • Mnóstwo realistycznych szczegółów, z których można układać kolejne opowieści, w tym otwierana skała ukazująca postać Monkey Kinga, a także wodospad kryjący wejście do jaskini i żuraw — oba elementy do zbudowania z klocków.
 • W zestawie znajdziesz obrotową platformę, na której minifigurka Monkie Kida może walczyć z Evil Macaquem. Tylko uważaj na chińskie znaki!
 • Model z zestawu LEGO Monkie Kid liczy 1947 elementów i daje nieograniczone możliwości zabawy, a jego ukończenie będzie satysfakcjonującym wyzwaniem. To świetny prezent na różne okazje dla dzieci od 10 roku życia, które lubią nadawać ton zabawie.
 • Ta wyjątkowa zabawka ma ok. 34 cm wysokości, 68 cm szerokości i 25 cm głębokości. W przerwach między przygodami może być świetną ozdobą i nikt nie przejdzie koło niej obojętnie.
 • Zestaw zawiera drukowane instrukcje, a do tego pozwala skorzystać z instrukcji Instructions PLUS w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions, które umożliwiają zapisanie postępów w budowaniu i powrót do zabawy w dowolnym momencie.
 • Zabawki do budowania z serii LEGO Monkie Kid są inspirowane klasyczną chińską powieścią „Wędrówka na Zachód”. Dzieci będą się nimi świetnie bawić, nabierając jednocześnie odwagi, odporności i optymizmu.
 • Elementy LEGO spełniają surowe branżowe standardy, dzięki czemu są jednolite i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Legendarna Góra Kwiatów i Owoców
SKU
80024
UPC
673419338554
Elementy
1949
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
559,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.