LEGO Kluseczkowy czołg Pigsy’ego 80026

Zestaw z czogiem na dugie godziny smakowitej zabawy!

lego 80026 kluseczkowy czolg pigsyego
 • 662 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80026 SKU

Zestaw LEGO® Monkie Kid™ 80026 zawiera kluseczkowy czołg Pigsy’ego z szybkostrzelnym działkiem, strzelającego lemoniadą robota z Szybkiej Pandy oraz drona dostarczającego jedzenie na wynos — wszystko, co przyda się do emocjonującej bitwy na jedzenie. Ten wysokiej jakości zestaw inspiruje do długich godzin pomysłowej zabawy czterema minifigurkami (Pigsy’ego, Mr. Tanga, Pana oraz Lee) z mnóstwem akcesoriów, takich …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kluseczkowy czołg Pigsy’ego 80026

Lego.com LEGO.com 160,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Kluseczkowy czołg Pigsy’ego 80026

 • Zestaw LEGO Monkie Kid 80026 zawiera kluseczkowy czołg Pigsy’ego z szybkostrzelnym działkiem, strzelającego lemoniadą robota z Szybkiej Pandy oraz drona dostarczającego jedzenie na wynos — wszystko, co przyda się do emocjonującej bitwy na jedzenie.
 • Ten wysokiej jakości zestaw inspiruje do długich godzin pomysłowej zabawy czterema minifigurkami (Pigsy’ego, Mr. Tanga, Pana oraz Lee) z mnóstwem akcesoriów, takich jak pilot zdalnego sterowania, rolki i głowa od kostiumu pandy.
 • Zabawkowy czołg ma kuchnię ze sprzętem kuchennym, miotacz dysków ukryty w lodówce, szybkostrzelne działko na sześć klocków w kształcie świnki, obracającą się miskę na kluski, dwie odczepiane pałeczki oraz ruchome widły z przodu.
 • Właściciel sklepu Szybka Panda Pan ma robota z dwoma miotaczami „lemoniadowych” klocków oraz niestrzelające działko z „ostrym sosem”, co pozwoli odgrywać prawdziwe bitwy z czołgiem Pigsy’ego.
 • Zestaw składa się z 662 elementów i oferuje ciekawe wyzwanie konstrukcyjne oraz sporo możliwości zabawy. Dzięki temu jest fajnym prezentem na urodziny lub święta albo upominkiem niespodzianką dla kreatywnych ośmiolatków i starszych dzieci.
 • Kluseczkowy czołg Pigsy’ego ma ok. 20 cm wysokości, 18 cm długości i 25 cm szerokości, więc w przerwach między bitwami na jedzenie może być niezwykłą ozdobą dziecięcej sypialni.
 • Nawet początkującym konstruktorom LEGO uda się zbudować te modele dzięki szczegółowym instrukcjom dołączonym do zestawu, a cały proces urozmaici cyfrowa funkcja Instructions PLUS dostępna w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO Monkie Kid inspirowane są chińską legendą o Małpim Królu i przybliżają dzieciom kulturę Chin. Zabawa nimi zachęca do optymizmu, odwagi i wytrwałości, a przede wszystkim jest ogromną frajdą!
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić.
 • Elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kluseczkowy czołg Pigsy’ego
SKU
80026
UPC
673419338578
Elementy
662
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
160,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.