LEGO 854011 Magnes z Wie Eiffla do zoenia

Podziwiaj Wie Eiffla w stylu LEGO!

lego 854011 magnes z wieza eiffla do zlozenia
  • 29 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 854011 SKU

Fani LEGO® w wieku od 6 lat mogą zbudować magnetyczny mikromodel Wieży Eiffla będący odwzorowaniem znanej na całym świecie konstrukcji znajdującej się w Paryżu we Francji.Ten 29-elementowy zestaw zawiera magnetyczny klocek 4x4 i naklejki z dodatkowymi szczegółami. Doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji.Mierzący ok. 8 cm wysokości i …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 854011 Magnes z Wie Eiffla do zoenia

Lego.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO 854011 Magnes z Wie Eiffla do zoenia

  • Fani LEGO w wieku od 6 lat mogą zbudować magnetyczny mikromodel Wieży Eiffla będący odwzorowaniem znanej na całym świecie konstrukcji znajdującej się w Paryżu we Francji.
  • Ten 29-elementowy zestaw zawiera magnetyczny klocek 4x4 i naklejki z dodatkowymi szczegółami. Doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji.
  • Mierzący ok. 8 cm wysokości i 6 cm szerokości mikromodel Wieży Eiffla doda każdej powierzchni przyciągającej magnesy odrobinę wspaniałości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Magnes z Wie Eiffla do zoenia
SKU
854011
UPC
673419324113
Elementy
29
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
44,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.