LEGO Taśma z wodą 854065

Tama z wod to wesoa dawka kreatywnoci dla dzieci

lego 854065 tasma z woda
  • 23 Elementy
  • LEGO Xtra Motyw
  • 854065 SKU

Miłośnikom LEGO spodoba się morska zabawa zestawem akcesoriów Taśma z wodą (854065). Po rozwinięciu niebieskiej taśmy z falami dzieci mogą odgrywać na niej zabawne morskie historie z wykorzystaniem 10 akcesoriów, takich jak żaba, ryba, krab, wodorost i tratwa. Pomysłowe dzieciaki spędzą na tej zabawie długie godziny.Ten uroczy zestaw akcesoriów zawiera wszystko, czego młodzi budowniczowie potrzebują …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Taśma z wodą 854065

Lego.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 137,45 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Xtra

Opis LEGO Taśma z wodą 854065

Miłośnikom LEGO spodoba się morska zabawa zestawem akcesoriów Taśma z wodą (854065). Po rozwinięciu niebieskiej taśmy z falami dzieci mogą odgrywać na niej zabawne morskie historie z wykorzystaniem 10 akcesoriów, takich jak żaba, ryba, krab, wodorost i tratwa. Pomysłowe dzieciaki spędzą na tej zabawie długie godziny.

  • Ten uroczy zestaw akcesoriów zawiera wszystko, czego młodzi budowniczowie potrzebują do wymyślania interesujących morskich historii: taśmę z wodą i 10 dodatkowych elementów.
  • Ten czarujący prezent LEGO na urodziny lub święta zainspiruje sześciolatków i starsze dzieci do kreatywnej zabawy. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pozwolą szybko rozpocząć zabawę w odgrywanie ról.
  • Taśma ma ok. 8 cm szerokości i można ją rozwinąć aż na 15 m długości. To wystarczy każdemu miłośnikowi LEGO dowspaniałej zabawy w morskie przygody.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Taśma z wodą
SKU
854065
EAN
673419332002
Elementy
23
Motyw
LEGO Xtra
LEGO price
39,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.