LEGO 854122 Breloczek z Phoebe

Unikaty

Wspaniay dodatek dla fanw Phoebe z serialu Przyjaciele

lego 854122 breloczek z phoebe
  • LEGO Ideas Motyw
  • 854122 SKU

Przypomnij sobie prześmieszne sceny z kultowego serialu „Przyjaciele” dzięki breloczkowi LEGO Ideas 854122 z Phoebe. Figurka Phoebe Buffay jest przytwierdzona do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem i ma na sobie strój, który bohaterka zakładała przed swoimi występami muzycznymi w kawiarni Central Perk. Breloczek jest niezwykłym pomysłem na prezent dla każdego fana „Przyjaciół”. Można go z …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 854122 Breloczek z Phoebe

Brak dostępnej ceny. Ten produkt jest niedostępny.

Zobacz więcej zestawów LEGO Ideas

Opis LEGO 854122 Breloczek z Phoebe

Przypomnij sobie prześmieszne sceny z kultowego serialu „Przyjaciele” dzięki breloczkowi LEGO Ideas 854122 z Phoebe. Figurka Phoebe Buffay jest przytwierdzona do solidnego metalowego łańcuszka z kółkiem i ma na sobie strój, który bohaterka zakładała przed swoimi występami muzycznymi w kawiarni Central Perk. Breloczek jest niezwykłym pomysłem na prezent dla każdego fana „Przyjaciół”. Można go z łatwością przyczepić do kluczy lub torby, by w ten sposób wszędzie zabierać ze sobą zabawną przyjaciółkę.

  • Ten breloczek z LEGO Ideas 854122 zawiera minifigurkę Phoebe Buffay na solidnym metalowym łańcuszku z kółkiem. Minifigurka jest przytwierdzona do łańcuszka i nie można jej zdjąć.
  • Metalowe kółko można łatwo i pewnie przypiąć do kluczy, plecaka i nie tylko.
  • Breloczek ma ok. 9 cm długości. Jest doskonały dla sześciolatków i starszych dzieci. To cudowny upominek dla fanów serialu „Przyjaciele” w każdym wieku, który świetnie pasuje do zestawu LEGO 21319 CENTRAL PERK.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Breloczek z Phoebe
SKU
854122
UPC
673419342896
Motyw
LEGO Ideas
Status
Nie jest już produkowany
LEGO price
19,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.