Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil 76188

Klasyczny Batmobil z oryginalnego serialu z 1966 roku

lego 76188 klasyczny serial telewizyjny batman batmobil
 • 345 Elementy
 • LEGO DC Motyw
 • 76188 SKU

Zestaw LEGO DC Batman: Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil (76188) oferuje dzieciakom pełną emocjonującej akcji zabawę w szykownym stylu oryginalnego serialu telewizyjnego o Batmanie z 1966 roku. Kultowy pojazd superbohatera ma mnóstwo ciekawych funkcji i można przyczepić go do obrotowej podstawki.Klasyczny pojazd Batmana z minifigurkamiImponujący model Batmobilu oraz minifigurki Batmana i Jokera z oryginalnego …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil 76188

Lego.com LEGO.com 111,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DC

Opis LEGO Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil 76188

Zestaw LEGO DC Batman: Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil (76188) oferuje dzieciakom pełną emocjonującej akcji zabawę w szykownym stylu oryginalnego serialu telewizyjnego o Batmanie z 1966 roku. Kultowy pojazd superbohatera ma mnóstwo ciekawych funkcji i można przyczepić go do obrotowej podstawki.Klasyczny pojazd Batmana z minifigurkamiImponujący model Batmobilu oraz minifigurki Batmana i Jokera z oryginalnego serialu telewizyjnego to dla dzieci okazja do niezliczonych przygód.Ten wspaniały pojazd ma otwierany bagażnik, w którym znajdziesz Bataranga i dodatkowe klocki do przebudowania maski — można zbudować ją z miotaczami klocków albo bez. Po zakończonej akcji Batmobil można ustawić na obrotowej podstawce, by ta niesamowita maszyna do walki z przestępczością wyglądała jak najlepiej pod każdym kątem.

 • Zestaw LEGO DC Batman: Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil (76188) oferuje miłośnikom superbohaterów pełną emocjonującej akcji rozrywkę w szykownym stylu oryginalnego serialu telewizyjnego o Batmanie z 1966 roku.
 • W komplecie złożony z klocków Batmobil, który można zbudować z miotaczami klocków albo bez, obrotowa podstawka oraz minifigurki Batmana i Jokera — wszystko w klasycznym stylu z lat 60.
 • Młodzi superbohaterowie mogą pędzić przez GOTHAM CITY Batmobilem Batmana,próbując złapać Jokera. Po zakończonej akcji pojazd można przyczepić do obrotowej podstawki z płytką informacyjną.
 • Produkt dla siedmiolatków i starszych dzieci. Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny albo specjalny upominek dla fanów Batmana.
 • Batmobil ma ok. 6 cm wysokości, 20 cm długości i 7 cm szerokości i z łatwością można połączyć go z innymi zestawami LEGO DC Batman.
 • Oryginalny Batmobil z 1966 roku nie miał żadnych miotaczy, dlatego w zestawie są dodatkoweklocki, dzięki którym maskę samochodu można przebudować tak, by wyglądała identycznie jak w serialu.
 • Zestawy LEGO DC Batman zawierają fajne postacie, pojazdy, gadżety i broń, dzięki czemu inspirują dzieci do długich godzin kreatywnej zabawy w superbohaterów.
 • Elementy LEGO są zgodne z rygorystycznymi standardami jakości obowiązującymi w branży, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Klasyczny serial telewizyjny Batman — Batmobil
SKU
76188
EAN
5702016974355
UPC
673419345255
Elementy
345
Motyw
LEGO Batman
LEGO price
111,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.