LEGO Boss Sumo Bro i przewracana wieża — zestaw dodatkowy 71388

Ciekawy zestaw dodatkowy z wyzwaniem Bossa Sumo Bro

lego 71388 boss sumo bro i przewracana wieza zestaw dodatkowy
 • 231 Elementy
 • LEGO Super Mario Motyw
 • 71388 SKU

Dzięki zestawowi dodatkowemu Boss Sumo Bro i przewracana wieża (71388) dzieci mogą wzbogacić swój świat LEGO® Super Mario™ o kolejną ekscytującą okazję do zdobycia cyfrowych monet. W zestawie są figurki LEGO® Super Mario™ dwóch kultowych przeciwników: Bossa Sumo Pro, który może uderzać się w pierś, a także Crowbera. Zestaw zawiera wieżę do zbudowania, którą …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Boss Sumo Bro i przewracana wieża — zestaw dodatkowy 71388

Amazon.pl Amazon.pl -19% 79,00 zł Zobacz
Lego.com LEGO.com 97,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Super Mario

Opis LEGO Boss Sumo Bro i przewracana wieża — zestaw dodatkowy 71388

 • Dzięki zestawowi dodatkowemu Boss Sumo Bro i przewracana wieża (71388) dzieci mogą wzbogacić swój świat LEGO Super Mario o kolejną ekscytującą okazję do zdobycia cyfrowych monet.
 • W zestawie są figurki LEGO Super Mario dwóch kultowych przeciwników: Bossa Sumo Pro, który może uderzać się w pierś, a także Crowbera.
 • Zestaw zawiera wieżę do zbudowania, którą LEGO Mario i LEGO Luigi (figurki nie są częścią zestawu) mogą rozchybotać, skacząc na przełączniki u jej podstawy. Przewróć Bossa Sumo Pro, aby odsłonić blok gwiazdy.
 • 231-elementowy zestaw będzie ciekawym prezentem urodzinowym lub świątecznym dla kreatywnych dzieci od szóstego roku życia, które mają w swojej kolekcji zestaw startowy LEGO Super Mario (71360 lub 71387) wymagany do interaktywnej zabawy.
 • Zestaw jest doskonały do zabawy w pojedynkę, ale można go też połączyć z figurką LEGO Mario lub LEGO Luigi (figurki nie są częścią zestawu) za pomocą technologii Bluetooth, aby bawić się ze znajomym i zdobywać dodatkowe monety.
 • Moduł w podstawowej konfiguracji ma ok. 23 cm wysokości, 20 cm szerokości i 13 cm głębokości, ale można go przebudować i połączyć z innymi zestawami LEGO Super Mario na wiele sposobów.
 • Darmowa aplikacja LEGO Super Mario zawiera instrukcje budowania, podpowiedzi dotyczące budowania oraz zabawy i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.
 • Kolekcjonerskie zabawki LEGO Super Mario sprawiają, że ulubiony bohater domowników nabiera rzeczywistych kształtów, dzięki czemu fani mogą do woli rozbudowywać, przebudowywać i tworzyć unikatowe poziomy do zabawy w pojedynkę lub w grupie.
 • Elementy LEGO już od 1958 roku spełniają surowe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, mocno się łączą i pozwalają budować solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Boss Sumo Bro i przewracana wieża — zestaw dodatkowy
SKU
71388
UPC
673419339322
Elementy
231
Motyw
LEGO Super Mario
LEGO price
97,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.