LEGO Miecz ze szkieletem 854260

Zabawkowy miecz LEGO NINJAGO do odgrywania rl

skeleton sword 854260
  • LEGO NINJAGO Temat
  • 854260 SKU

Fani NINJAGO mogą odgrywać ekscytujące sceny, dzierżąc superfajny Miecz ze szkieletem LEGO NINJAGO (854260). Jest on zrobiony z recyklingowanych butelek, ma duże, srebrne ostrze i rękojeść z grafiką kości związanych czerwoną wstążką. Miecz z pewnością zainspiruje małych ninja do wkroczenia w świat NINJAGO, gdzie mogą oddawać się wielogodzinnej zabawie.Zabawkowy miecz NINJAGO – dzieci w wieku …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Miecz ze szkieletem 854260

LEGO.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO Miecz ze szkieletem 854260

Fani NINJAGO mogą odgrywać ekscytujące sceny, dzierżąc superfajny Miecz ze szkieletem LEGO NINJAGO (854260). Jest on zrobiony z recyklingowanych butelek, ma duże, srebrne ostrze i rękojeść z grafiką kości związanych czerwoną wstążką. Miecz z pewnością zainspiruje małych ninja do wkroczenia w świat NINJAGO, gdzie mogą oddawać się wielogodzinnej zabawie.

  • Zabawkowy miecz NINJAGO – dzieci w wieku od sześciu lat mogą uciec w świat wyobraźni i odgrywać bitwy z Mieczem ze szkieletem (854260)
  • Fajny prezent dla fanów ninja – ten zabawkowy miecz można podarować na urodziny, święta lub bez okazji dzieciom, które uwielbiają wykorzystywać swoją wyobraźnię
  • Wymiary – Miecz ze szkieletem jest wykonany w całości z recyklingowanych butelek i mierzy 52 cm długości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Miecz ze szkieletem
SKU
854260
UPC
673419380973
Temat
LEGO NINJAGO
LEGO price
44,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.