LEGO Visual Dictionary — New Edition 5007700

Nadzwyczajny przewodnik po galaktyce LEGO Star Wars!

visual dictionary new edition 5007700
  • LEGO Star Wars Temat
  • 5007700 SKU

Oto nasza nowa edycja LEGO Star Wars „Visual Dictionary”. Ta 160-stronicowa ilustrowana książka zawiera wszystkie minifigurki, pojazdy i zestawy z sagi LEGO Star Wars, a także nowy rozdział z najnowszymi zestawami. Prześwietl każdy szczegół Sokoła Millennium, poznaj Gwiazdę Śmierci od środka, zbadaj X-Winga Poe Damerona i dowiedz się od zespołu kreatywnego LEGO, jak powstają zestawy …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Visual Dictionary — New Edition 5007700

Lego.com LEGO.com 119,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Visual Dictionary — New Edition 5007700

Oto nasza nowa edycja LEGO Star Wars „Visual Dictionary”. Ta 160-stronicowa ilustrowana książka zawiera wszystkie minifigurki, pojazdy i zestawy z sagi LEGO Star Wars, a także nowy rozdział z najnowszymi zestawami. Prześwietl każdy szczegół Sokoła Millennium, poznaj Gwiazdę Śmierci od środka, zbadaj X-Winga Poe Damerona i dowiedz się od zespołu kreatywnego LEGO, jak powstają zestawy konstrukcyjne. A to jeszcze nie wszystko! Do książki dołączono ekskluzywną minifigurkę LEGO Finna.

  • Nowa edycja LEGO Star Wars „Visual Dictionary” — ta 160-stronicowa ilustrowana książka w twardej oprawie obejmuje wszystkie dostępne zestawy LEGO Star Wars z dodatkowymi 16 stronami pełnymi nowych zestawów
  • Ekskluzywna minifigurka LEGO — Fani zestawów LEGO Star Wars mogą ubrać minifigurkę LEGO Finna w strój z bactą, który nosił w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”
  • Pomysł na prezent dla fanów i kolekcjonerów LEGO Star Wars — książka ma 30 cm długości i 25 cm szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Visual Dictionary — New Edition
SKU
5007700
Temat
LEGO Star Wars
LEGO price
119,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.