LEGO 80007 Czołg Żelazny Byk

Niesamowity Czołg Żelazny Byk do walki z Monkie Kidem!

Produkt detaljer

SKU
80007
Elementy
430 kawałki
Motyw
Wiek
LEGO hinta
199,99 zł

O LEGO 80007 Czołg Żelazny Byk

  • Ekscytujący zestaw LEGO® 80007 z modelem czołgu do zbudowania otwiera przed dziećmi drzwi do świata przygód, pozwalając odgrywać role bohaterów broniących się przed atakami Byczych Klonów w niesamowitym Czołgu Żelaznym Byku.
  • Zestaw LEGO® nadaje się świetnie do zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Poza czołgiem zawiera trzy minifigurki — Monkie Kida, Grunta i Roara, a do tego figurkę Sandy’ego. Wszystkie postacie są uzbrojone, więc zabawa naprawdę będzie pełna akcji!
  • Zabawkowy czołg ma mnóstwo cech, które podsuną dzieciom nowe pomysły na zabawę — obrotową wieżę z szybkostrzelnym działkiem na sześć klocków, kokpit dla minifigurki, który można podnieść w celu wyrzucenia baryłek z ropą, a także orurowanie, które pozwala mu pokonywać przeszkody.
  • Ten liczący 430 elementów zestaw LEGO® będzie dobrym prezentem na urodziny, gwiazdkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 7 lat, a przy tym wprowadzeniem do świata kreatywnych zestawów konstrukcyjnych LEGO lub okazją do powiększenia kolekcji.
  • Opancerzony wóz bojowy LEGO® ma ok. 16 cm wysokości, 19 cm długości i 15 cm szerokości, więc między jedną a drugą bitwą może być świetną ozdobą dziecięcej sypialni, a do tego łatwo go spakować i zabrać w podróż.
  • Ten zabawkowy czołg będzie zachęcać dzieci do kreatywności przy wymyślaniu historii i wcielaniu się w ulubionych bohaterów, którzy wyruszają na niebezpieczne misje. Do tego nie potrzebuje baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą wyobraźnię.
  • Ten zestaw do zbudowania stanie się jeszcze atrakcyjniejszy, jeśli przy budowaniu dzieci skorzystają z instrukcji Instructions PLUS z aplikacji LEGO® Life. Nawet zupełnie mali budowniczowie mogą powiększać, obracać i wizualizować model, który składają z klocków.
  • Zabawki edukacyjne LEGO® Monkie Kid™ nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii. Zapewnią dzieciom wiele godzin twórczej zabawy, pomagając im nabrać odwagi i odporności.
  • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą się zawsze idealnie i łatwo łączyć.
  • Klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.