LEGO 45028 Mój świat XL

Pozwól dzieciom odkryć świat wokół nich

Produkt detaljer

SKU
45028
Elementy
480 kawałki
Wiek
LEGO hinta
1181,99 zł

O LEGO 45028 Mój świat XL

  • Zestaw pomaga dzieciom zyskać większą pewność siebie i opanować podstawowe umiejętności społeczne, takie jak współpraca i komunikacja, a także poznać różne role i obowiązki.
  • Zawiera 480 elementów LEGO® DUPLO®, w tym płytkę do budowania, 8 figurek, podwozia z kółkami, okna, drzwi oraz kolekcję barwnych klocków — wszystko, co potrzebne, aby uwolnić dziecięcą wyobraźnię.
  • W zestawie karta „Pierwsze kroki” z 5 pomysłami zabaw oraz 10 dwustronnych kart inspiracji z 20 modelami. Nauczyciele mogą też skorzystać z poradnika online, który zawiera 8 zgodnych ze standardami scenariuszy lekcji pomagających zorganizować inspirujące zajęcia.
  • Opcjonalnie (za dodatkową opłatą) dostępny jest też całodniowy profesjonalny kurs dokształcający, który ułatwi nauczycielom rozpoczęcie prowadzenia zajęć.
  • Połączenie z innymi zestawami LEGO® Education, takimi jak 45029 Zwierzęta czy 45030 Ludziki, da dzieciom jeszcze więcej możliwości nauki poprzez zabawę.
  • Część systemu LEGO® Education NauczaniePrzedszkolne umożliwiającego kompleksowe kształcenie przedszkolaków.
  • Liczba klocków wystarcza do skompletowania 10 zestawów LEGO® do ćwiczeń metodą „6 klocków”.

Jeśli jesteś nauczycielem i kupujesz nasze produkty dla szkół lub w celu realizacji innych akredytowanych form nauczania, kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobów pozyskania i wykorzystania przedstawionych rozwiązań w nauce dostosowanej do potrzeb lokalnego programu nauczania i uzyskać informacje na temat m.in. opcji dotyczących pakietów dla klas, oferty dotyczącej rozwoju zawodowego oraz porad w zakresie rozwiązań dla klas. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Jesteś użytkownikiem domowym i szukasz ćwiczeń przeznaczonych do nauki dzieci w dowolnym wieku, które można wykonać w domu?
Dzieci mają bujną wyobraźnię i wrodzoną ciekawość, lubią odkrywać nowe rzeczy i nie boją się wyzwań, zarówno w szkole, jak i w domu. Ten potencjał można łatwo wykorzystać dzięki odpowiednim materiałom. Po to właśnie powstało LEGO Education. Nauka oparta na praktyce pomaga w tworzeniu nowych koncepcji i modeli, umożliwiając jednocześnie ćwiczenie ważnych umiejętności takich jak komunikatywność, zdolność współpracy, krytyczne myślenie czy kreatywność.

Od ponad 40 lat LEGO Education opracowuje rozwiązania edukacyjne w duchu dobrze ugruntowanej teorii mówiącej, że najlepszym sposobem skutecznej nauki i zapamiętywania w przypadku dzieci są ćwiczenia praktyczne. Nasze produkty to nie zabawki — dzięki wykorzystaniu materiałów edukacyjnych LEGO Education w warunkach domowych dzieci mogą dobrze się bawić, ucząc się nowych rzeczy jako uzupełnienie lokalnego programu nauczania.

LEGO Education oferuje wsparcie przed- i posprzedażowe, aby zagwarantować maksymalną skuteczność nauczania z użyciem oferowanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.