Zestaw dodatkowy LEGO 45680 Education SPIKE Prime

Kolejny poziom nauki ze SPIKE Prime

zestaw dodatkowy lego 45680 education spike prime
 • 603 Elementy
 • LEGO Education Motyw
 • 45680 SKU

Elementy LEGO® Technic™ i System w nowych kolorach. W komplecie między innymi 2 duże koła, zakrzywione listwy zębate, duży silnik i czujnik koloru.Moduł „Przygotowania do konkursu” zapewnia ponad 10 godzin zajęć STEAM, które są zgodne ze standardami nauczania. W komplecie szczegółowe scenariusze lekcji online i materiały dla nauczycieli.Wymaga zestawu SPIKE™ Prime (45678).Nauka podstaw budowania i …

Czytaj dalej...

Ceny dla Zestaw dodatkowy LEGO 45680 Education SPIKE Prime

Lego.com LEGO.com 547,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Education

Opis Zestaw dodatkowy LEGO 45680 Education SPIKE Prime

 • Elementy LEGO Technic i System w nowych kolorach. W komplecie między innymi 2 duże koła, zakrzywione listwy zębate, duży silnik i czujnik koloru.
 • Moduł „Przygotowania do konkursu” zapewnia ponad 10 godzin zajęć STEAM, które są zgodne ze standardami nauczania. W komplecie szczegółowe scenariusze lekcji online i materiały dla nauczycieli.
 • Wymaga zestawu SPIKE Prime (45678).
 • Nauka podstaw budowania i programowania autonomicznych robotów wykorzystujących czujniki.
 • Rozwój zdolności pracy w grupie poprzez wspólne budowanie robota na konkurs.
 • Systematyczne testowanie i udoskonalanie programów.
 • Wykorzystywanie umiejętności rozwiązywania problemów oraz wykonywanie misji konkursowych.
 • Stosowanie myślenia krytycznego i rozwijanie umiejętności przydatnych na rynku pracy.

Jeśli jesteś nauczycielem i kupujesz nasze produkty dla szkół lub w celu realizacji innych akredytowanych form nauczania, kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobów pozyskania i wykorzystania przedstawionych rozwiązań w nauce dostosowanej do potrzeb lokalnego programu nauczania i uzyskać informacje na temat m.in. opcji dotyczących pakietów dla klas, oferty dotyczącej rozwoju zawodowego oraz porad w zakresie rozwiązań dla klas. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Jesteś użytkownikiem domowym i szukasz ćwiczeń przeznaczonych do nauki dzieci w dowolnym wieku, które można wykonać w domu?
Dzieci mają bujną wyobraźnię i wrodzoną ciekawość, lubią odkrywać nowe rzeczy i nie boją się wyzwań, zarówno w szkole, jak i w domu. Ten potencjał można łatwo wykorzystać dzięki odpowiednim materiałom. Po to właśnie powstało LEGO Education. Nauka oparta na praktyce pomaga w tworzeniu nowych koncepcji i modeli, umożliwiając jednocześnie ćwiczenie ważnych umiejętności takich jak komunikatywność, zdolność współpracy, krytyczne myślenie czy kreatywność.

Od ponad 40 lat LEGO Education opracowuje rozwiązania edukacyjne w duchu dobrze ugruntowanej teorii mówiącej, że najlepszym sposobem skutecznej nauki i zapamiętywania w przypadku dzieci są ćwiczenia praktyczne. Nasze produkty to nie zabawki — dzięki wykorzystaniu materiałów edukacyjnych LEGO Education w warunkach domowych dzieci mogą dobrze się bawić, ucząc się nowych rzeczy jako uzupełnienie lokalnego programu nauczania.

LEGO Education oferuje wsparcie przed- i posprzedażowe, aby zagwarantować maksymalną skuteczność nauczania z użyciem oferowanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
Zestaw dodatkowy LEGO Education SPIKE Prime
SKU
45680
EAN
5702016376326
UPC
673419306218
Elementy
603
Motyw
LEGO Education
LEGO price
547,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.