Opis produktu (5007337)

Przygotuj się na przygody, podczas których będziesz łapać duchy, szukać klejnotów i zbierać monety — takie możliwości zabawy daje pakiet LEGO Super Mario Luigi’s Mansion Madness Bundle (5007337) dla dzieci w wieku od ośmiu lat. W skład pakietu wchodzą następujące zestawy: Przygody z Luigim — zestaw startowy (71387), Zestaw rozszerzający Laboratorium w rezydencji Luigiego i Poltergust (71397), Zestaw rozszerzający Wejście do rezydencji Luigiego (71399) i Zestaw rozszerzający Zabawa w straszonego w rezydencji Luigiego (71401). W pakiecie są interaktywna figurka LEGO Luigiego, 12 figurek innych postaci, mnóstwo upiornych wyzwań, blok pytajnikowy i inne elementy, dzięki którym można budować ekscytujące poziomy.

Aplikacja towarzysząca
Ten pakiet świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci, które chcą być na bieżąco z nowymi trendami. Doskonale nadaje się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i w większym gronie. Pobierz aplikację LEGO Super Mario, w której znajdziesz instrukcje budowania, kreatywne, inspirujące materiały i inne ciekawe rzeczy.

Nieograniczona zabawa
Zestawy LEGO Super Mario można przebudowywać i łączyć na wiele sposobów — również z klockami i modelami z innych zestawów LEGO, dzięki czemu powstaną naprawdę wyjątkowe poziomy.