lego 71374 nintendo entertainment system

LEGO Nintendo Entertainment System 71374

Przypomnij sobie dawne czasy i zbuduj ten niezwykle szczegó?owy model LEGO konsoli Nintendo Entertainment System (71374) oraz interaktywny telewizor rodem z lat 80., na którego ekranie wy?wietlana jest kultowa gra Super Mario Bros..

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

1.299,99 zł
Zobacz
Planetaklockow.pl

Planetaklockow.pl

1.299,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Nintendo Entertainment System 71374

  • Przypomnij sobie dawne czasy i zbuduj ten niezwykle szczegółowy model LEGO konsoli Nintendo Entertainment System (71374) oraz interaktywny telewizor rodem z lat 80., na którego ekranie wyświetlana jest kultowa gra Super Mario Bros..
  • Telewizor ma przewijany ekran obsługiwany za pomocą pokrętła, a gdy zeskanujesz klocek funkcyjny, umieszczając figurkę LEGO Mario (figurka nie jest częścią zestawu) w specjalnym miejscu na telewizorze, bohater będzie reagować na wrogów, przeszkody i ulepszenia widoczne na ekranie.
  • Autentyczne szczegóły konsoli NES zostały odwzorowane w stylu LEGO — w zestawie konstruktorzy znajdą kontroler i otwierane miejsce na kartridż z grą, który można zbudować z klocków. Miejsce to ma ponadto realistyczną funkcję blokady, co z pewnością spodoba się fanom gry Super Mario Bros..
  • Ten składający się z 2646 elementów zestaw konstrukcyjny jest idealny dla każdego — to wspaniała gratka dla tych, którzy swego czasu lubili grać na konsoli NES, ale także dla miłośników gadżetów retro i osób rozglądających się za wciągającym, ciekawym i kreatywnym projektem do samodzielnego wykonania.
  • Telewizor do zbudowania ma ok. 22,5 cm wysokości, 23,5 cm szerokości i 16 cm głębokości, a w połączeniu z modelem konsoli NES doskonale sprawdza się jako ozdoba domu lub biura. Zestaw jest również wspaniałym prezentem LEGO dla znajomych, którzy lubią gry wideo.
  • Nie wymaga baterii — połącz ten zestaw z figurką LEGO Mario z zestawu LEGO Super Mario Przygody z Mario — poziom startowy (71360), aby aktywować interaktywne funkcje telewizora.
  • Dzięki przejrzyście napisanym instrukcjom nawet nowicjusze, którzy dopiero zaczynają przygodę z klockami LEGO, poradzą sobie z budowaniem. W zestawie znajduje się również ilustrowana broszura zawierająca informacje na temat kulisów powstawania konsoli Nintendo Entertainment System oraz klasycznych gier.
  • Ten kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny dla dorosłych jest częścią zbioru inspirujących modeli LEGO i powstał z myślą o wymagających hobbystach — takich jak Ty — którzy rozglądają się właśnie za następnym wciągającym projektem do samodzielnego ukończenia.
  • Klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, zgniatane, skręcane, podgrzewane i dokładnie badane. Dzięki temu mamy pewność, że ten unikatowy zestaw konstrukcyjny LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO Piknik w domu Mario — zestaw rozszerzający 71422
LEGO Piknik w domu Mario — zestaw rozszerzający 71422
164,99 zł
-3%
LEGO Zamek Peach — zestaw rozszerzający 71408
LEGO Zamek Peach — zestaw rozszerzający 71408
469,99 zł
-25%
Przygody z interaktywną figurką LEGO Peach 71441
Przygody z interaktywną figurką LEGO Peach 71441
219,99 zł
LEGO Big Spike i chmury — zestaw rozszerzający 71409
LEGO Big Spike i chmury — zestaw rozszerzający 71409
230,99 zł
-30%
LEGO 71385 Mario szop — ulepszenie
LEGO 71385 Mario szop — ulepszenie
44,99 zł
LEGO Muscle car Bowsera — zestaw rozszerzający 71431
LEGO Muscle car Bowsera — zestaw rozszerzający 71431
139,99 zł