LEGO Nintendo Entertainment System 71374

Odtwrz konsol Nintendo Entertainment System w stylu LEGO!

lego 71374 nintendo entertainment system
 • 2646 Elementy
 • LEGO Super Mario Motyw
 • 71374 SKU

Przypomnij sobie dawne czasy i zbuduj ten niezwykle szczegółowy model LEGO® konsoli Nintendo Entertainment System™ (71374) oraz interaktywny telewizor rodem z lat 80., na którego ekranie wyświetlana jest kultowa gra Super Mario Bros.™. Telewizor ma przewijany ekran obsługiwany za pomocą pokrętła, a gdy zeskanujesz klocek funkcyjny, umieszczając figurkę LEGO® Mario™ (figurka nie jest częścią …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Nintendo Entertainment System 71374

LEGO.com LEGO.com 1.299,99 zł Zobacz
Planetaklockow.pl Planetaklockow.pl 1.299,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Super Mario

Opis LEGO Nintendo Entertainment System 71374

 • Przypomnij sobie dawne czasy i zbuduj ten niezwykle szczegółowy model LEGO konsoli Nintendo Entertainment System (71374) oraz interaktywny telewizor rodem z lat 80., na którego ekranie wyświetlana jest kultowa gra Super Mario Bros..
 • Telewizor ma przewijany ekran obsługiwany za pomocą pokrętła, a gdy zeskanujesz klocek funkcyjny, umieszczając figurkę LEGO Mario (figurka nie jest częścią zestawu) w specjalnym miejscu na telewizorze, bohater będzie reagować na wrogów, przeszkody i ulepszenia widoczne na ekranie.
 • Autentyczne szczegóły konsoli NES zostały odwzorowane w stylu LEGO — w zestawie konstruktorzy znajdą kontroler i otwierane miejsce na kartridż z grą, który można zbudować z klocków. Miejsce to ma ponadto realistyczną funkcję blokady, co z pewnością spodoba się fanom gry Super Mario Bros..
 • Ten składający się z 2646 elementów zestaw konstrukcyjny jest idealny dla każdego — to wspaniała gratka dla tych, którzy swego czasu lubili grać na konsoli NES, ale także dla miłośników gadżetów retro i osób rozglądających się za wciągającym, ciekawym i kreatywnym projektem do samodzielnego wykonania.
 • Telewizor do zbudowania ma ok. 22,5 cm wysokości, 23,5 cm szerokości i 16 cm głębokości, a w połączeniu z modelem konsoli NES doskonale sprawdza się jako ozdoba domu lub biura. Zestaw jest również wspaniałym prezentem LEGO dla znajomych, którzy lubią gry wideo.
 • Nie wymaga baterii — połącz ten zestaw z figurką LEGO Mario z zestawu LEGO Super Mario Przygody z Mario — poziom startowy (71360), aby aktywować interaktywne funkcje telewizora.
 • Dzięki przejrzyście napisanym instrukcjom nawet nowicjusze, którzy dopiero zaczynają przygodę z klockami LEGO, poradzą sobie z budowaniem. W zestawie znajduje się również ilustrowana broszura zawierająca informacje na temat kulisów powstawania konsoli Nintendo Entertainment System oraz klasycznych gier.
 • Ten kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny dla dorosłych jest częścią zbioru inspirujących modeli LEGO i powstał z myślą o wymagających hobbystach — takich jak Ty — którzy rozglądają się właśnie za następnym wciągającym projektem do samodzielnego ukończenia.
 • Klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, zgniatane, skręcane, podgrzewane i dokładnie badane. Dzięki temu mamy pewność, że ten unikatowy zestaw konstrukcyjny LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Nintendo Entertainment System
SKU
71374
Elementy
2646
Motyw
LEGO Super Mario
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.299,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.