LEGO 71030 Zwariowane melodie

Wkrótce dostępne

Kolekcjonerskie minifigurki dla fanów kreskówek!

lego 71030 zwariowane melodie
  • 8 Elementy
  • LEGO Minifigurki Motyw
  • 71030 SKU

Jeszcze więcej świetnych postaci! Zbierz fajne figurki z woreczków LEGO® Minifigures Zwariowane melodie™ (71030), które urozmaicą zabawę innymi zestawami i przypomną Ci ulubione sceny z kreskówek. Prawdziwa gratka dla dzieci i fanów w każdym wieku. Co jest w środku? Jedna z 12 niepowtarzalnych postaci do złożenia z klocków wraz z co najmniej jednym akcesorium. To doskonały …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71030 Zwariowane melodie

Lego.com LEGO.com 16,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Minifigurki

Opis LEGO 71030 Zwariowane melodie

  • Jeszcze więcej świetnych postaci! Zbierz fajne figurki z woreczków LEGO Minifigures Zwariowane melodie (71030), które urozmaicą zabawę innymi zestawami i przypomną Ci ulubione sceny z kreskówek. Prawdziwa gratka dla dzieci i fanów w każdym wieku.
  • Co jest w środku? Jedna z 12 niepowtarzalnych postaci do złożenia z klocków wraz z co najmniej jednym akcesorium. To doskonały dodatek do każdej kolekcji LEGO, który zainspiruje do wciągającej zabawy.
  • Minifigurki LEGO spodobają się wszystkim chłopcom i dziewczynkom w wieku od 5 lat. Pobudzają wyobraźnię i pomagają rozwijać kreatywność oraz pewność siebie podczas zabawy w pojedynkę lub ze znajomymi.
  • Wysokiej jakości minifigurki i akcesoria z edycji limitowanej będą doskonałym prezentem z dowolnej okazji i urozmaicą zabawę każdym zestawem, który dzieci już mają w domu.
  • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO są zrzucane, zgniatane, skręcane, podgrzewane, wyginane, rysowane i rozciągane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zwariowane melodie
SKU
71030
EAN
5702016912401
UPC
673419339469
Elementy
8
Motyw
LEGO Minifigurki
LEGO price
16,99 zł
Data wydania
26 kwietnia 2021
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.