LEGO Hełm Boby Fetta 75277

Zbuduj i ustaw na pce replik LEGO hemu jednego z najgroniejszych owcw nagrd w galaktyce Boby Fetta (75277)! To wspaniay pomys na prezent LEGO Star Wars dla dorosych fanw. Zestaw oferuje spore wyzwanie konstrukcyjne zaawansowanym budowniczym LEGO, a znany ksztat i autentyczne detale hemu s piknie odtworzone z klockw LEGO. Stworzony do ozdoby Kolekcjonerski model LEGO hemu Boby Fetta ma podstawk z tabliczk z nazw, na ktrej mona ustawi konstrukcj w domu, biurze lub innym wybranym miejscu w galaktyce. Dodatkowe wyzwanie oferuje inny model LEGO Star Wars dostpny od stycznia - Hem szturmowca (75276). Gwiezdne Wojny dla kadego Grupa LEGO od 1999 r. tworzy wasne wersje kultowych statkw kosmicznych, pojazdw, miejsc i postaci z filmowej sagi Gwiezdne Wojny. Seria LEGO Star Wars z czasem zyskaa ogromn popularno, a obecnie obejmuje szerok gam zestaww konstrukcyjnych, ktre zachwycaj fanw w kadym wieku. Przekonaj si na wasne oczy!

lego 75277 helm boby fetta
 • 625 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75277 SKU

Zbuduj i ustaw na półce replikę LEGO hełmu jednego z najgroźniejszych łowców nagród w galaktyce — Boby Fetta (75277)! To wspaniały pomysł na prezent LEGO Star Wars dla dorosłych fanów. Zestaw oferuje spore wyzwanie konstrukcyjne zaawansowanym budowniczym LEGO, a znany kształt i autentyczne detale hełmu są pięknie odtworzone z klocków LEGO. Stworzony do ozdoby. Kolekcjonerski model …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Hełm Boby Fetta 75277

Lego.com LEGO.com 279,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Hełm Boby Fetta 75277

Zbuduj i ustaw na półce replikę LEGO hełmu jednego z najgroźniejszych łowców nagród w galaktyce — Boby Fetta (75277)! To wspaniały pomysł na prezent LEGO Star Wars dla dorosłych fanów. Zestaw oferuje spore wyzwanie konstrukcyjne zaawansowanym budowniczym LEGO, a znany kształt i autentyczne detale hełmu są pięknie odtworzone z klocków LEGO.

Stworzony do ozdoby
Kolekcjonerski model LEGO hełmu Boby Fetta ma podstawkę z tabliczką z nazwą, na której można ustawić konstrukcję w domu, biurze lub innym wybranym miejscu w galaktyce. Dodatkowe wyzwanie oferuje inny model LEGO Star Wars dostępny od stycznia - Hełm szturmowca (75276).

„Gwiezdne Wojny” dla każdego
Grupa LEGO od 1999 r. tworzy własne wersje kultowych statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z filmowej sagi „Gwiezdne Wojny”. Seria LEGO Star Wars z czasem zyskała ogromną popularność, a obecnie obejmuje szeroką gamę zestawów konstrukcyjnych, które zachwycają fanów w każdym wieku. Przekonaj się na własne oczy!

 • Zbuduj model Hełm Boby Fetta (75277), upamiętniający jednego z najstraszniejszych łowców nagród w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Czy Twoje umiejętności konstruktora LEGO wystarczą, by ukończyć to dzieło?
 • Autentyczne detale hełmu Boby Fetta zostały pięknie odwzorowane za pomocą klocków LEGO. Model stoi na podstawce z tabliczką z nazwą i przywołuje na myśl emocjonujące sceny z filmów „Gwiezdne Wojny”.
 • Hełm Boby Fetta jest częścią serii kolekcjonerskich modeli LEGO Star Wars do zbudowania i ustawienia na półce. Zobacz też inny model - Hełm szturmowca (75276).
 • Zawierający 625 elementów hełm Boby Fetta z serii Star Wars to najlepszy prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub z innej specjalnej okazji dla dorosłych miłośników „Gwiezdnych Wojen” oraz każdego doświadczonego konstruktora LEGO, któremu marzy się wymagający zestaw do złożenia.
 • LEGO Star Wars Hełm Boby Fetta ma ok. 18 cm wysokości, 11 cm szerokości i 11 cm głębokości. Nie zajmuje dużo miejsca, ale jego wyraziste szczegóły z pewnością przykują wzrok każdego fana sagi.
 • Imponujący model konstrukcyjny zapewnia kreatywnym dorosłym spokojną, relaksującą rozrywkę. Znajdź więc chwilę dla siebie, odetchnij głęboko i zbuduj fantastyczny zestaw Star Wars do ustawienia na półce.
 • Chcesz kupić model hełmu Boby Fetta dla miłośnika „Gwiezdnych Wojen”, który nigdy nie budował z klocków LEGO? Bez obaw. W komplecie są przejrzyste, szczegółowe instrukcje, więc każdy może samodzielnie złożyć ten wymagający zestaw.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO Star Wars ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można używać ich do odtwarzania klasycznych scen z filmów „Gwiezdne Wojny”, wymyślać własne, emocjonujące historie, lub po prostu zbudować modele i ustawić na półce. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie!
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i z łatwością łączą się ze sobą podczas budowania.
 • Klocki i elementy LEGO są badane na wiele sposobów — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw LEGO Star Wars spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Hełm Boby Fetta
SKU
75277
EAN
5702016617221
UPC
673419318433
Elementy
625
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
LEGO price
279,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.