LEGO 75308 R2-D2

LEGO R2-D2 75308

Nawet osoby, które nie s? wielkimi fanami Gwiezdnych Wojen, rozpoznaj? uroczego droida R2-D2. Ten droid skrad? serca wielu ludzi. Z okazji 50. rocznicy powstania Lucasfilm, wytwórni stoj?cej za filmami Star Wars, LEGO wypu?ci?o now? wersj? R2-D2.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

1.149,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO R2-D2 75308

Nawet osoby, które nie są wielkimi fanami Gwiezdnych Wojen, rozpoznają uroczego droida R2-D2. Ten droid skradł serca wielu ludzi. Z okazji 50. rocznicy powstania Lucasfilm, wytwórni stojącej za filmami Star Wars, LEGO wypuściło nową wersję R2-D2.

Ten model jest pełen autentycznych szczegółów i jest stworzony po to, by można go było ciągle podziwiać. LEGO R2-D2 ma w zestawie podstawkę i kartę informacyjną. Dzięki temu LEGO 75308 będzie przyciągać uwagę w Twoim domu lub biurze.

Podziwiaj szczegóły

Zestaw LEGO 75308 jest pełen zabawy i niesamowitych szczegółów. Jednym z najbardziej imponujących szczegółów jest ukryty miecz świetlny Luke'a Skywalkera. Ten ikoniczny miecz jest ukryty w przestrzeni wewnątrz głowy R2-D2.

Ponadto głowa może się obracać, można otworzyć wysuwane luki z przodu modelu i ma on chowaną środkową nogę. Jeśli cofniesz tę środkową nogę, będziesz mógł prowadzić droida. Jest też peryskop, który można podnieść. W ten sposób R2-D2 może mieć wszystko na oku.

Złożona struktura dla początkujących

Nie masz jeszcze dużego doświadczenia z LEGO i martwisz się, że R2-D2 jest trochę za wysoki? Nie ma takiej potrzeby. Do zestawu LEGO dołączone są jasne i proste instrukcje, dzięki którym nawet dorośli z niewielkim doświadczeniem w budowaniu mogą złożyć zestaw.

2315 części zapewni wiele godzin zabawy przy budowaniu. Potem możesz jeszcze wielokrotnie korzystać z tego niesamowitego modelu. R2-D2 ma około 31 centymetrów wysokości, 20 centymetrów szerokości i 15 centymetrów głębokości. Z pewnością będzie przyciągał wzrok, gdziekolwiek go umieścisz.

Część rozbudowanego uniwersum LEGO Star Wars

Firma LEGO tworzy zestawy LEGO Star Wars od 1999 roku. Wszystkie ikoniczne postacie i pojazdy z filmów zostały już zamienione w małe klocki. Do kolekcji należą między innymi Sokół Millennium, myśliwiec A-Wing i imperialny myśliwiec TIE. Jako fan Gwiezdnych Wojen możesz więc wspólnie zebrać swój własny wszechświat Star Wars.

Wszystkie modele zapewniają wiele godzin zabawy w budowanie i mnóstwo czasu na zabawę. Są świetne do eksponowania, ale wiele szczegółów i możliwości sprawia, że można z nimi tworzyć własne przygody Star Wars. Ten kolekcjonerski model R2-D2 to pozycja obowiązkowa. Gdzie umieścisz tego uroczego droida?

  • Zbuduj z klocków LEGO i ustaw na półce ten niezwykle szczegółowy model kultowej postaci z sagi „Gwiezdne Wojny”: droida R2-D2. Zestaw 75308 to nowość na maj 2021 roku.
  • Autentyczne funkcje modelu to między innymi wysuwana tylna podpora, obrotowa głowa, wysuwane przednie klapy, ruchomy peryskop oraz miecz świetlny ukryty w schowku w głowie droida.
  • W komplecie jest zbudowana z klocków podstawka z plakietką informacyjną, figurka LEGO Star Wars droida R2-D2 oraz specjalny klocek LEGO upamiętniający 50. rocznicę powstania wytwórni Lucasfilm.
  • Wysokiej jakości zestaw jest częścią serii kolekcjonerskich modeli LEGO Star Wars.
  • Zestaw złożony z 2315 elementów oferuje satysfakcjonujące wyzwanie konstrukcyjne i będzie świetnym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla każdego konesera „Gwiezdnych Wojen” i miłośnika serii LEGO Star Wars.
  • Model kolekcjonerski R2-D2 ma ok. 31 cm wysokości, 20 cm szerokości i 15 cm głębokości, więc będzie imponującą ozdobą domu lub biura.
  • Chcesz kupić ten zestaw kolekcjonerowi gadżetów związanych z „Gwiezdnymi Wojnami”, który nie budował wcześniej z klocków LEGO? Bez obaw. W komplecie są łatwe instrukcje, dzięki którym każdy poradzi sobie ze złożeniem modelu.
  • Kolekcjonerskie zestawy LEGO Star Wars dla dorosłych zaprojektowane zostały z myślą o wymagających hobbystach, którzy lubią relaksować się we wciągający i kreatywny sposób.
  • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łatwo się łączą i mocno trzymają.
  • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.