LEGO 75308 R2-D2

LEGO R2-D2 75308

Nawet osoby, które nie s? wielkimi fanami Gwiezdnych Wojen, rozpoznaj? uroczego droida R2-D2. Ten droid skrad? serca wielu ludzi. Z okazji 50. rocznicy powstania Lucasfilm, wytwórni stoj?cej za filmami Star Wars, LEGO wypu?ci?o now? wersj? R2-D2.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

1.149,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO R2-D2 75308

Nawet osoby, które nie są wielkimi fanami Gwiezdnych Wojen, rozpoznają uroczego droida R2-D2. Ten droid skradł serca wielu ludzi. Z okazji 50. rocznicy powstania Lucasfilm, wytwórni stojącej za filmami Star Wars, LEGO wypuściło nową wersję R2-D2.

Ten model jest pełen autentycznych szczegółów i jest stworzony po to, by można go było ciągle podziwiać. LEGO R2-D2 ma w zestawie podstawkę i kartę informacyjną. Dzięki temu LEGO 75308 będzie przyciągać uwagę w Twoim domu lub biurze.

Podziwiaj szczegóły

Zestaw LEGO 75308 jest pełen zabawy i niesamowitych szczegółów. Jednym z najbardziej imponujących szczegółów jest ukryty miecz świetlny Luke'a Skywalkera. Ten ikoniczny miecz jest ukryty w przestrzeni wewnątrz głowy R2-D2.

Ponadto głowa może się obracać, można otworzyć wysuwane luki z przodu modelu i ma on chowaną środkową nogę. Jeśli cofniesz tę środkową nogę, będziesz mógł prowadzić droida. Jest też peryskop, który można podnieść. W ten sposób R2-D2 może mieć wszystko na oku.

Złożona struktura dla początkujących

Nie masz jeszcze dużego doświadczenia z LEGO i martwisz się, że R2-D2 jest trochę za wysoki? Nie ma takiej potrzeby. Do zestawu LEGO dołączone są jasne i proste instrukcje, dzięki którym nawet dorośli z niewielkim doświadczeniem w budowaniu mogą złożyć zestaw.

2315 części zapewni wiele godzin zabawy przy budowaniu. Potem możesz jeszcze wielokrotnie korzystać z tego niesamowitego modelu. R2-D2 ma około 31 centymetrów wysokości, 20 centymetrów szerokości i 15 centymetrów głębokości. Z pewnością będzie przyciągał wzrok, gdziekolwiek go umieścisz.

Część rozbudowanego uniwersum LEGO Star Wars

Firma LEGO tworzy zestawy LEGO Star Wars od 1999 roku. Wszystkie ikoniczne postacie i pojazdy z filmów zostały już zamienione w małe klocki. Do kolekcji należą między innymi Sokół Millennium, myśliwiec A-Wing i imperialny myśliwiec TIE. Jako fan Gwiezdnych Wojen możesz więc wspólnie zebrać swój własny wszechświat Star Wars.

Wszystkie modele zapewniają wiele godzin zabawy w budowanie i mnóstwo czasu na zabawę. Są świetne do eksponowania, ale wiele szczegółów i możliwości sprawia, że można z nimi tworzyć własne przygody Star Wars. Ten kolekcjonerski model R2-D2 to pozycja obowiązkowa. Gdzie umieścisz tego uroczego droida?

  • Zbuduj z klocków LEGO i ustaw na półce ten niezwykle szczegółowy model kultowej postaci z sagi „Gwiezdne Wojny”: droida R2-D2. Zestaw 75308 to nowość na maj 2021 roku.
  • Autentyczne funkcje modelu to między innymi wysuwana tylna podpora, obrotowa głowa, wysuwane przednie klapy, ruchomy peryskop oraz miecz świetlny ukryty w schowku w głowie droida.
  • W komplecie jest zbudowana z klocków podstawka z plakietką informacyjną, figurka LEGO Star Wars droida R2-D2 oraz specjalny klocek LEGO upamiętniający 50. rocznicę powstania wytwórni Lucasfilm.
  • Wysokiej jakości zestaw jest częścią serii kolekcjonerskich modeli LEGO Star Wars.
  • Zestaw złożony z 2315 elementów oferuje satysfakcjonujące wyzwanie konstrukcyjne i będzie świetnym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla każdego konesera „Gwiezdnych Wojen” i miłośnika serii LEGO Star Wars.
  • Model kolekcjonerski R2-D2 ma ok. 31 cm wysokości, 20 cm szerokości i 15 cm głębokości, więc będzie imponującą ozdobą domu lub biura.
  • Chcesz kupić ten zestaw kolekcjonerowi gadżetów związanych z „Gwiezdnymi Wojnami”, który nie budował wcześniej z klocków LEGO? Bez obaw. W komplecie są łatwe instrukcje, dzięki którym każdy poradzi sobie ze złożeniem modelu.
  • Kolekcjonerskie zestawy LEGO Star Wars dla dorosłych zaprojektowane zostały z myślą o wymagających hobbystach, którzy lubią relaksować się we wciągający i kreatywny sposób.
  • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łatwo się łączą i mocno trzymają.
  • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Inni również oglądali

LEGO Zawieszka na torbę z Grogu 5006855
LEGO Zawieszka na torbę z Grogu 5006855
39,99 zł
LEGO Sokół Millennium 75192
LEGO Sokół Millennium 75192
3.229,00 zł
-19%
LEGO Mech Dartha Vadera 75368
LEGO Mech Dartha Vadera 75368
74,99 zł
LEGO 75276 Hełm szturmowca
LEGO 75276 Hełm szturmowca
279,99 zł
LEGO Niewidzialna ręka 75377
LEGO Niewidzialna ręka 75377
249,99 zł
LEGO Baza Rebeliantów na Yavin 4 75365
LEGO Baza Rebeliantów na Yavin 4 75365
799,99 zł