LEGO Prom szturmowy Parszywej Zgrai 75314

Prom szturmowy klonw z Parszywej Zgrai do zbudowania

LEGO 75314 Prom szturmowy Parszywej Zgrai - 20210506
 • 969 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75314 SKU

Zarówno starzy, jak i nowi fani Gwiezdnych Wojen mogą się świetnie bawić z tym najnowszym dodatkiem LEGO Star Wars. Klocki LEGO Bad Batch Shuttle z filmu Star Wars: The Bad Batch to imponujący wahadłowiec złożony z 969 klocków. Projekt jest bardzo szczegółowy, dzięki czemu możesz naprawdę wczuć się w świat klonów z Bad Batch. Pojazd zawiera …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Prom szturmowy Parszywej Zgrai 75314

Lego.com LEGO.com 335,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Prom szturmowy Parszywej Zgrai 75314

Zarówno starzy, jak i nowi fani Gwiezdnych Wojen mogą się świetnie bawić z tym najnowszym dodatkiem LEGO Star Wars. Klocki LEGO Bad Batch Shuttle z filmu Star Wars: The Bad Batch to imponujący wahadłowiec złożony z 969 klocków. Projekt jest bardzo szczegółowy, dzięki czemu możesz naprawdę wczuć się w świat klonów z Bad Batch.

Pojazd zawiera regulowane skrzydła, sprężynowe bronie i kilka speederów. Ponadto w zestawie LEGO 75314 znajduje się pięć minifigurek klonów ze Złej Partii oraz figurka droida Gonk. Ten zestaw to fantastyczny dodatek do każdej kolekcji Star Wars lub świetny początek nowej kolekcji.

Dla dzieci i dorosłych

Zestaw LEGO Bad Batch Shuttle jest przeznaczony dla osób w wieku nawet 9 lat. Do zestawu dołączona jest przejrzysta instrukcja budowania, dzięki czemu nawet osoby bez doświadczenia z LEGO będą mogły złożyć wahadłowiec. Dzięki temu zestaw LEGO 75314 jest idealnym prezentem dla każdego fana Gwiezdnych wojen lub LEGO.

Możesz szczegółowo odtworzyć historie z filmu Gwiezdne wojny: Zła partia lub wymyślić własne historie z tymi ekscytującymi postaciami i niezwykłym promem. A kiedy nie bawisz się nim przez jakiś czas, czółenko o wysokości 20 centymetrów, długości 25 centymetrów i szerokości 13 centymetrów wygląda świetnie w twoim pokoju.

Przedłużenie uniwersum LEGO Star Wars

LEGO tworzy zestawy inspirowane uniwersum Star Wars od 1999 roku. Na przykład z klocków LEGO można już zbudować Imperialny wahadłowiec, hełm Dartha Vadera, Sokoła Millennium i Yodę. A to tylko niewielki wybór z serii LEGO Star Wars.

Ponieważ zestaw można budować już od 9 roku życia, z pewnością będzie to hit wśród fanów Star Wars i LEGO w każdym wieku. Dla rodziców wielką frajdą jest też budowanie zestawu razem z dzieckiem. A potem możesz spędzić godziny, ciesząc się wieloma możliwościami, jakie daje ten zestaw LEGO.

 • Pozwól dzieciom wcielić się w klony z Parszywej Zgrai, przypomnieć sobie sceny z serialu „Star Wars: The Bad Batch” i wymyślać własne historie — pomoże im w tym szczegółowy model promu szturmowego LEGO z zestawu 75314.
 • Zestaw zawiera pięć minifigurek LEGO uzbrojonych klonów z Parszywej Zgrai — Techa, Echa, Huntera, Wreckera i Crosshaira — będących nowościami na sierpień 2021 roku, a także plecak Techa do zbudowania oraz figurkę LEGO droida Gonka.
 • Model promu do zbudowania ma regulowane skrzydła, które pozwalają przełączyć się w tryb lądowania i lotu, a także dwa sprężynowe działka i „płetwę grzbietową” — podnieś ją, aby dostać się do szczegółowej kabiny i kokpitu dla minifigurek LEGO.
 • W kabinie jest miejsce dla dwóch minifigurek i schowek na broń. Zestaw zawiera także śmigacz z dwoma miotaczami klocków i śmigacz z amunicją do blastera, więc dzieci mają jeszcze więcej możliwości zabawy.
 • To doskonały zestaw konstrukcyjny do zabawy na co dzień w pojedynkę lub w grupie. Świetnie sprawdzi się też jako prezent urodzinowy i świąteczny lub jako nagroda dla kreatywnych dzieci od dziewiątego roku życia.
 • Prom szturmowy Parszywej Zgrai ma ok. 20 cm wysokości, 25 cm długości i 13 cm szerokości (z podniesionymi skrzydłami), więc w przerwach od zabawy będzie piękną ozdobą.
 • Chcesz kupić ten liczący 969 elementów zestaw fanowi Gwiezdnych Wojen, który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO? Bez obaw. W komplecie znajdują się proste instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu złożą model.
 • W naszej ofercie znajdzie się zestaw LEGO Star Wars dla osób w każdym wieku — nieważne, czy wolą odtwarzać słynne sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu budować imponujące modele, którymi można się później pochwalić.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy, dzięki czemu są jednolite, łączą się mocno i pozwalają tworzyć solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Prom szturmowy Parszywej Zgrai
SKU
75314
EAN
5702016914436
UPC
673419340762
Elementy
969
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
335,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.