LEGO Kapitan Ameryka i pojedynek z Hydrą 76189

Kapitan Ameryka pdzi do walki na superszybkim motocyklu

lego 76189 kapitan ameryka i pojedynek z hydra
 • 49 Elementy
 • LEGO Marvel Motyw
 • 76189 SKU

Zestaw LEGO® Marvel Kapitan Ameryka i pojedynek z Hydrą (76189) to superfajny zestaw z superbohaterem, który rozwija wyobraźnię i sprawność manualną czterolatków i starszych dzieci oraz wzmacnia ich pewność siebie w budowaniu. W komplecie minifigurki Kapitana Ameryki i agenta Hydry, motocykl do zbudowania oraz miotacz dysków z odczepianym blasterem. Kapitan Ameryka jedzie swoim szybkim …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kapitan Ameryka i pojedynek z Hydrą 76189

Lego.com LEGO.com 32,19 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Marvel

Opis LEGO Kapitan Ameryka i pojedynek z Hydrą 76189

 • Zestaw LEGO Marvel Kapitan Ameryka i pojedynek z Hydrą (76189) to superfajny zestaw z superbohaterem, który rozwija wyobraźnię i sprawność manualną czterolatków i starszych dzieci oraz wzmacnia ich pewność siebie w budowaniu.
 • W komplecie minifigurki Kapitana Ameryki i agenta Hydry, motocykl do zbudowania oraz miotacz dysków z odczepianym blasterem.
 • Kapitan Ameryka jedzie swoim szybkim motocyklem i staje do walki ze złym agentem Hydry — zupełnie jak w filmie „Avengers: Czas Ultrona” wytwórni Marvel Studios. Dzieci mogą również wymyślać własne superprzygody i niezliczone historie.
 • Duży klocek startowy i proste kroki budowania sprawiają, że nawet czterolatki mogą już bez problemów zbudować motocykl Kapitana Ameryki z dużymi kołami.
 • Motocykl ma ok. 4 cm wysokości, 11 cm długości i 4 cm szerokości, więc jest wystarczająco duży na długie godziny niezapomnianych przygód i wystarczająco mały do układania i zabawy dla małych dziecięcych rączek.
 • Interesujące instrukcje obrazkowe są intuicyjne i nadają się nawet dla maluchów, które nie umieją jeszcze czytać.
 • Zestawy LEGO 4+ otwierają przed dziećmi drzwi do świata ulubionych filmów, postaci telewizyjnych i codziennych bohaterów, do którego maluchy z radością zaproszą przyjaciół i rodziców.
 • Elementy LEGO spełniają surowe wymogi branżowych standardów — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki z zestawów 4+.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kapitan Ameryka i pojedynek z Hydrą
SKU
76189
UPC
673419339858
Elementy
49
Motyw
LEGO Marvel
LEGO price
32,19 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.