lego 80011 piekielny pojazd red sona

LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

Zestaw 80011 LEGO Monkie Kid to wyj?tkowa okazja do zabawy piekielnym pojazdem Red Sona, który uwalnia wbudowan? wy?cigówk?. Aby podkr?ci? emocje, w zestawie znalaz? si? te? sklep Szybka Panda oraz autoriksza Pigsy?ego.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

469,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

  • Zestaw 80011 LEGO Monkie Kid to wyjątkowa okazja do zabawy piekielnym pojazdem Red Sona, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę. Aby podkręcić emocje, w zestawie znalazł się też sklep Szybka Panda oraz autoriksza Pigsy’ego.
  • W pudełku czeka siedem minifigurek — Monkie Kid, Red Son, Snort, Grunt, Roar, Mei oraz Lee, a do tego różne rodzaje broni i kolorowe modele z klocków, więc dzieci mogą wymyślać i odgrywać własne historie.
  • Opancerzony pojazd ma przycisk, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę, szybkostrzelne działko na sześć klocków oraz wyciągarkę, która pozwala wyrwać bankomat z klockowego modelu sklepu. Są tam także dwa działka strzelające „ogniwami energetycznymi”, których możesz użyć w walce z Monkie Kidem.
  • Zestaw LEGO liczy 1111 elementów i może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 9 lat, gwarantując mnóstwo satysfakcji z budowania — samodzielnego lub z przyjaciółmi.
  • Zabawkowy samochód holowniczy LEGO ma ok. 16 cm wysokości, 39 cm długości oraz 21 cm szerokości. Do tego każdy model z tego zestawu świetnie łączy się z innymi zabawkami z serii LEGO Monkie Kid, co oznacza jeszcze więcej przygód!
  • Ta zabawka edukacyjna nie wymaga baterii — energię czerpie z wyobraźni dzieci, które mogą teraz wcielać się w ulubione postaci z serii LEGO Monkie Kid i rozwijać kreatywność, wymyślając własne opowieści.
  • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life budowanie może być jeszcze fajniejsze. Są tam funkcje pozwalające przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków. Ekstra!
  • Kolekcjonerskie zestawy LEGO Monkie Kid inspirowane opowieściami o Małpim Królu z chińskiej mitologii to okazja do wielu godzin kreatywnej zabawy, podczas której dzieci nabiorą odwagi i odporności.
  • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zachowują jednolity wygląd, zawsze do siebie pasują i pozwalają budować solidne modele.
  • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane w niemal każdy dostępny sposób. Dzięki temu mamy pewność, że ten kreatywny zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO 854086 Breloczek z Red Sonem
LEGO 854086 Breloczek z Red Sonem
19,99 zł
LEGO Smoczy odrzutowiec Mei 80041
LEGO Smoczy odrzutowiec Mei 80041
89,99 zł
LEGO Potężny Azure Lion 80048
LEGO Potężny Azure Lion 80048
329,99 zł
LEGO Monkie Kid w minimechu 80051
LEGO Monkie Kid w minimechu 80051
199,99 zł
LEGO 80007 Czołg Żelazny Byk
LEGO 80007 Czołg Żelazny Byk
199,99 zł
LEGO 80015 Chmurkowy roadster Monkie Kida
LEGO 80015 Chmurkowy roadster Monkie Kida
279,99 zł