LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

Piekielna furgonetka/wyścigówka to zwiększona dawka zabawy!

Produkt detaljer

SKU
80011
Elementy
1111 kawałki
Motyw
Wiek
LEGO hinta
469,99 zł

O LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

  • Zestaw 80011 LEGO® Monkie Kid™ to wyjątkowa okazja do zabawy piekielnym pojazdem Red Sona, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę. Aby podkręcić emocje, w zestawie znalazł się też sklep Szybka Panda oraz autoriksza Pigsy’ego.
  • W pudełku czeka siedem minifigurek — Monkie Kid, Red Son, Snort, Grunt, Roar, Mei oraz Lee, a do tego różne rodzaje broni i kolorowe modele z klocków, więc dzieci mogą wymyślać i odgrywać własne historie.
  • Opancerzony pojazd ma przycisk, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę, szybkostrzelne działko na sześć klocków oraz wyciągarkę, która pozwala wyrwać bankomat z klockowego modelu sklepu. Są tam także dwa działka strzelające „ogniwami energetycznymi”, których możesz użyć w walce z Monkie Kidem.
  • Zestaw LEGO® liczy 1111 elementów i może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 9 lat, gwarantując mnóstwo satysfakcji z budowania — samodzielnego lub z przyjaciółmi.
  • Zabawkowy samochód holowniczy LEGO® ma ok. 16 cm wysokości, 39 cm długości oraz 21 cm szerokości. Do tego każdy model z tego zestawu świetnie łączy się z innymi zabawkami z serii LEGO Monkie Kid™, co oznacza jeszcze więcej przygód!
  • Ta zabawka edukacyjna nie wymaga baterii — energię czerpie z wyobraźni dzieci, które mogą teraz wcielać się w ulubione postaci z serii LEGO® Monkie Kid™ i rozwijać kreatywność, wymyślając własne opowieści.
  • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO® Life budowanie może być jeszcze fajniejsze. Są tam funkcje pozwalające przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków. Ekstra!
  • Kolekcjonerskie zestawy LEGO® Monkie Kid™ inspirowane opowieściami o Małpim Królu z chińskiej mitologii to okazja do wielu godzin kreatywnej zabawy, podczas której dzieci nabiorą odwagi i odporności.
  • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zachowują jednolity wygląd, zawsze do siebie pasują i pozwalają budować solidne modele.
  • Klocki LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane w niemal każdy dostępny sposób. Dzięki temu mamy pewność, że ten kreatywny zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.