LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

Piekielna furgonetka/wyścigówka to zwiększona dawka zabawy!

lego 80011 piekielny pojazd red sona
 • 1111 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80011 SKU

Zestaw 80011 LEGO® Monkie Kid™ to wyjątkowa okazja do zabawy piekielnym pojazdem Red Sona, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę. Aby podkręcić emocje, w zestawie znalazł się też sklep Szybka Panda oraz autoriksza Pigsy’ego. W pudełku czeka siedem minifigurek — Monkie Kid, Red Son, Snort, Grunt, Roar, Mei oraz Lee, a do tego różne rodzaje broni …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

Lego.com LEGO.com 469,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 929,53 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 80011 Piekielny pojazd Red Sona

 • Zestaw 80011 LEGO Monkie Kid to wyjątkowa okazja do zabawy piekielnym pojazdem Red Sona, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę. Aby podkręcić emocje, w zestawie znalazł się też sklep Szybka Panda oraz autoriksza Pigsy’ego.
 • W pudełku czeka siedem minifigurek — Monkie Kid, Red Son, Snort, Grunt, Roar, Mei oraz Lee, a do tego różne rodzaje broni i kolorowe modele z klocków, więc dzieci mogą wymyślać i odgrywać własne historie.
 • Opancerzony pojazd ma przycisk, który uwalnia wbudowaną wyścigówkę, szybkostrzelne działko na sześć klocków oraz wyciągarkę, która pozwala wyrwać bankomat z klockowego modelu sklepu. Są tam także dwa działka strzelające „ogniwami energetycznymi”, których możesz użyć w walce z Monkie Kidem.
 • Zestaw LEGO liczy 1111 elementów i może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 9 lat, gwarantując mnóstwo satysfakcji z budowania — samodzielnego lub z przyjaciółmi.
 • Zabawkowy samochód holowniczy LEGO ma ok. 16 cm wysokości, 39 cm długości oraz 21 cm szerokości. Do tego każdy model z tego zestawu świetnie łączy się z innymi zabawkami z serii LEGO Monkie Kid, co oznacza jeszcze więcej przygód!
 • Ta zabawka edukacyjna nie wymaga baterii — energię czerpie z wyobraźni dzieci, które mogą teraz wcielać się w ulubione postaci z serii LEGO Monkie Kid i rozwijać kreatywność, wymyślając własne opowieści.
 • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life budowanie może być jeszcze fajniejsze. Są tam funkcje pozwalające przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków. Ekstra!
 • Kolekcjonerskie zestawy LEGO Monkie Kid inspirowane opowieściami o Małpim Królu z chińskiej mitologii to okazja do wielu godzin kreatywnej zabawy, podczas której dzieci nabiorą odwagi i odporności.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zachowują jednolity wygląd, zawsze do siebie pasują i pozwalają budować solidne modele.
 • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane w niemal każdy dostępny sposób. Dzięki temu mamy pewność, że ten kreatywny zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Piekielny pojazd Red Sona
SKU
80011
EAN
5702016617665
Elementy
1111
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
469,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.