LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego

Foodtruck Pigsy’ego ma fajną broń, więc przygotuj się na wspaniałe starcie!

lego 80009 foodtruck pigsyego
 • 832 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80009 SKU

Fani LEGO® Monkie Kida™ będą zachwyceni, mogąc zmierzyć się ze złodziejami jedzenia na motocyklach! Zwariowany foodtruck kryje w sobie mnóstwo detali i całą masę broni, w tym grabie Pigsy’ego, więc Bycze Klony będą bez szans. Pięć kolekcjonerskich minifigurek zachęca do zabawy w walkę o jedzenie: są tam Monkie Kid i Pigsy w cywilnych ciuchach, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego

Lego.com LEGO.com 279,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego

 • Fani LEGO Monkie Kida będą zachwyceni, mogąc zmierzyć się ze złodziejami jedzenia na motocyklach! Zwariowany foodtruck kryje w sobie mnóstwo detali i całą masę broni, w tym grabie Pigsy’ego, więc Bycze Klony będą bez szans.
 • Pięć kolekcjonerskich minifigurek zachęca do zabawy w walkę o jedzenie: są tam Monkie Kid i Pigsy w cywilnych ciuchach, Snort i Grunt uzbrojeni w topór i wyrzutnię klocków, a także Wujek Qiao. Całość uzupełniają klocki udające żywność.
 • Zabawkowa furgonetka ma sześciostrzałowe działko, nabijany kolcami przedni zderzak i otwierane burty, które pozwalają dzieciom łatwo sięgnąć do kuchni ze schowkiem broni udającym lodówkę oraz do centrum dowodzenia.
 • Zestaw LEGO liczy 832 elementy i może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę albo niespodzianką dla dzieci w wieku od 8 lat, gwarantując mnóstwo zabawy i satysfakcji z budowania — samodzielnego lub z przyjaciółmi.
 • Foodtruck ma ok. 17 cm wysokości, 24 cm długości i 13 cm szerokości, więc gdy Monkie Kid skończy swoje wybryki, możesz postawić go na półce w charakterze ozdoby!
 • Nie wymaga baterii. Ta kreatywna zabawka edukacyjna czerpie energię wyłącznie z wyobraźni dzieci, które z jej pomocą mogą przeżywać niezliczone przygody z udziałem minifigurek, w tym Pigsy’ego i jego foodtrucka oraz Byczych Klonów na motocyklach.
 • Budowanie może być jeszcze fajniejsze dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life — pozwalają one przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków.
 • Zestawy z zabawkami do zbudowania LEGO Monkie Kid to seria inspirowana opowieściami o Małpim Królu z powieści „Podróż na Zachód”. Gwarantują wiele godzin świetnej zabawy, w trakcie której dzieci rozwiną kreatywność i nabiorą odwagi oraz odporności.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że będzie je można zawsze łatwo połączyć, a modele będą solidne.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Foodtruck Pigsy’ego
SKU
80009
EAN
5702016617634
Elementy
832
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
279,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.