LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego

Foodtruck Pigsy’ego ma fajną broń, więc przygotuj się na wspaniałe starcie!

Produkt detaljer

SKU
80009
Elementy
832 kawałki
Motyw
Wiek
LEGO hinta
279,99 zł

O LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego

  • Fani LEGO® Monkie Kida™ będą zachwyceni, mogąc zmierzyć się ze złodziejami jedzenia na motocyklach! Zwariowany foodtruck kryje w sobie mnóstwo detali i całą masę broni, w tym grabie Pigsy’ego, więc Bycze Klony będą bez szans.
  • Pięć kolekcjonerskich minifigurek zachęca do zabawy w walkę o jedzenie: są tam Monkie Kid i Pigsy w cywilnych ciuchach, Snort i Grunt uzbrojeni w topór i wyrzutnię klocków, a także Wujek Qiao. Całość uzupełniają klocki udające żywność.
  • Zabawkowa furgonetka ma sześciostrzałowe działko, nabijany kolcami przedni zderzak i otwierane burty, które pozwalają dzieciom łatwo sięgnąć do kuchni ze schowkiem broni udającym lodówkę oraz do centrum dowodzenia.
  • Zestaw LEGO® liczy 832 elementy i może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę albo niespodzianką dla dzieci w wieku od 8 lat, gwarantując mnóstwo zabawy i satysfakcji z budowania — samodzielnego lub z przyjaciółmi.
  • Foodtruck ma ok. 17 cm wysokości, 24 cm długości i 13 cm szerokości, więc gdy Monkie Kid skończy swoje wybryki, możesz postawić go na półce w charakterze ozdoby!
  • Nie wymaga baterii. Ta kreatywna zabawka edukacyjna czerpie energię wyłącznie z wyobraźni dzieci, które z jej pomocą mogą przeżywać niezliczone przygody z udziałem minifigurek, w tym Pigsy’ego i jego foodtrucka oraz Byczych Klonów na motocyklach.
  • Budowanie może być jeszcze fajniejsze dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO® Life — pozwalają one przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modelu z klocków.
  • Zestawy z zabawkami do zbudowania LEGO® Monkie Kid™ to seria inspirowana opowieściami o Małpim Królu z powieści „Podróż na Zachód”. Gwarantują wiele godzin świetnej zabawy, w trakcie której dzieci rozwiną kreatywność i nabiorą odwagi oraz odporności.
  • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez użycia mocy Monkie Kida! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że będzie je można zawsze łatwo połączyć, a modele będą solidne.
  • Klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.