LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

Zabawkowy bojowy mech Monkey Kinga do zabawy z Monkie Kidem!

lego 80012 bojowy mech monkey kinga
 • 1629 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80012 SKU

Wielki, ruchomy bojowy mech Monkey Kinga (80012) zachwyci każdego fana zabawek LEGO® Monkie Kid™. W zestawie są też inne fajne modele inspirujące do udawanych bitew i snucia historii — kolorowy sklep z kluskami Pigsy’ego oraz mech Byczy Klon. Zestaw zawiera sześć minifigurek, w tym Monkey Kinga i Monkie Kida ze Złotym Kosturem, chmurkę do …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

Lego.com LEGO.com 419,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

 • Wielki, ruchomy bojowy mech Monkey Kinga (80012) zachwyci każdego fana zabawek LEGO Monkie Kid. W zestawie są też inne fajne modele inspirujące do udawanych bitew i snucia historii — kolorowy sklep z kluskami Pigsy’ego oraz mech Byczy Klon.
 • Zestaw zawiera sześć minifigurek, w tym Monkey Kinga i Monkie Kida ze Złotym Kosturem, chmurkę do zbudowania z podstawką, a także minimodel Góry Kwiatów i Owoców, który pozwoli odtworzyć kultową scenę z życia Monkie Kida.
 • W modelu znajdziesz mnóstwo cech, które inspirują do zabawy: to wielki, rozkładany kostur mecha LEGO, wyrzutnia klocków mecha Byczego Klona, sypialnia Monkie Kida nad sklepem oraz gra zręcznościowa do zbudowania.
 • Zestaw LEGO liczy 1629 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 10 lat. Model gwarantuje wiele godzin budowania i zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi.
 • Mech Monkey Kinga z LEGO ma ok. 40 cm wysokości, 23 cm długości i 42 cm szerokości i idealnie uzupełnia się z innymi modelami do zbudowania z serii LEGO Monkie Kid, co oznacza jeszcze większą dawkę zabawy.
 • Nie wymaga baterii. Siłą napędową tej kolekcjonerskiej zabawki LEGO jest dziecięca wyobraźnia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć mecha Monkey Kinga z innymi modelami oraz minifigurkami i za każdym razem wymyślać nowe misje z Monkie Kidem.
 • Budowanie może być jeszcze fajniejsze dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life — pozwalają one przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modeli z klocków. Świetne!
 • Konstrukcyjne zabawki edukacyjne LEGO Monkie Kid nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii, a poprzez wciągające budowanie i zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
 • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy Monkie Kida! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą się zawsze idealnie i łatwo łączyć.
 • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i gruntownie badane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten kolekcjonerski zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Bojowy mech Monkey Kinga
SKU
80012
EAN
5702016617672
Elementy
1629
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
419,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.