lego 80012 bojowy mech monkey kinga

LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

Wielki, ruchomy bojowy mech Monkey Kinga (80012) zachwyci ka?dego fana zabawek LEGO Monkie Kid. W zestawie s? te? inne fajne modele inspiruj?ce do udawanych bitew i snucia historii ? kolorowy sklep z kluskami Pigsy?ego oraz mech Byczy Klon.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

419,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

  • Wielki, ruchomy bojowy mech Monkey Kinga (80012) zachwyci każdego fana zabawek LEGO Monkie Kid. W zestawie są też inne fajne modele inspirujące do udawanych bitew i snucia historii — kolorowy sklep z kluskami Pigsy’ego oraz mech Byczy Klon.
  • Zestaw zawiera sześć minifigurek, w tym Monkey Kinga i Monkie Kida ze Złotym Kosturem, chmurkę do zbudowania z podstawką, a także minimodel Góry Kwiatów i Owoców, który pozwoli odtworzyć kultową scenę z życia Monkie Kida.
  • W modelu znajdziesz mnóstwo cech, które inspirują do zabawy: to wielki, rozkładany kostur mecha LEGO, wyrzutnia klocków mecha Byczego Klona, sypialnia Monkie Kida nad sklepem oraz gra zręcznościowa do zbudowania.
  • Zestaw LEGO liczy 1629 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 10 lat. Model gwarantuje wiele godzin budowania i zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi.
  • Mech Monkey Kinga z LEGO ma ok. 40 cm wysokości, 23 cm długości i 42 cm szerokości i idealnie uzupełnia się z innymi modelami do zbudowania z serii LEGO Monkie Kid, co oznacza jeszcze większą dawkę zabawy.
  • Nie wymaga baterii. Siłą napędową tej kolekcjonerskiej zabawki LEGO jest dziecięca wyobraźnia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć mecha Monkey Kinga z innymi modelami oraz minifigurkami i za każdym razem wymyślać nowe misje z Monkie Kidem.
  • Budowanie może być jeszcze fajniejsze dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life — pozwalają one przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modeli z klocków. Świetne!
  • Konstrukcyjne zabawki edukacyjne LEGO Monkie Kid nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii, a poprzez wciągające budowanie i zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
  • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy Monkie Kida! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą się zawsze idealnie i łatwo łączyć.
  • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i gruntownie badane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten kolekcjonerski zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO Mech ognistego pierścienia Nezhy 80057
LEGO Mech ognistego pierścienia Nezhy 80057
529,99 zł
LEGO Dziewięciogłowa bestia 80056
LEGO Dziewięciogłowa bestia 80056
399,99 zł
LEGO Monkie Kid w minimechu 80051
LEGO Monkie Kid w minimechu 80051
219,99 zł
LEGO 40472 Monkie Kid i wyścig zdalnie sterowanych aut
LEGO 40472 Monkie Kid i wyścig zdalnie sterowanych aut
59,99 zł
LEGO Niebiańska pagoda 80058
LEGO Niebiańska pagoda 80058
679,99 zł
LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego
LEGO 80009 Foodtruck Pigsy’ego
279,99 zł