LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

Zabawkowy bojowy mech Monkey Kinga do zabawy z Monkie Kidem!

lego 80012 bojowy mech monkey kinga
 • 1629 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80012 SKU

Wielki, ruchomy bojowy mech Monkey Kinga (80012) zachwyci każdego fana zabawek LEGO® Monkie Kid™. W zestawie są też inne fajne modele inspirujące do udawanych bitew i snucia historii — kolorowy sklep z kluskami Pigsy’ego oraz mech Byczy Klon. Zestaw zawiera sześć minifigurek, w tym Monkey Kinga i Monkie Kida ze Złotym Kosturem, chmurkę do …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

Lego.com LEGO.com 599,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 1.086,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Bojowy mech Monkey Kinga 80012

 • Wielki, ruchomy bojowy mech Monkey Kinga (80012) zachwyci każdego fana zabawek LEGO Monkie Kid. W zestawie są też inne fajne modele inspirujące do udawanych bitew i snucia historii — kolorowy sklep z kluskami Pigsy’ego oraz mech Byczy Klon.
 • Zestaw zawiera sześć minifigurek, w tym Monkey Kinga i Monkie Kida ze Złotym Kosturem, chmurkę do zbudowania z podstawką, a także minimodel Góry Kwiatów i Owoców, który pozwoli odtworzyć kultową scenę z życia Monkie Kida.
 • W modelu znajdziesz mnóstwo cech, które inspirują do zabawy: to wielki, rozkładany kostur mecha LEGO, wyrzutnia klocków mecha Byczego Klona, sypialnia Monkie Kida nad sklepem oraz gra zręcznościowa do zbudowania.
 • Zestaw LEGO liczy 1629 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 10 lat. Model gwarantuje wiele godzin budowania i zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi.
 • Mech Monkey Kinga z LEGO ma ok. 40 cm wysokości, 23 cm długości i 42 cm szerokości i idealnie uzupełnia się z innymi modelami do zbudowania z serii LEGO Monkie Kid, co oznacza jeszcze większą dawkę zabawy.
 • Nie wymaga baterii. Siłą napędową tej kolekcjonerskiej zabawki LEGO jest dziecięca wyobraźnia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć mecha Monkey Kinga z innymi modelami oraz minifigurkami i za każdym razem wymyślać nowe misje z Monkie Kidem.
 • Budowanie może być jeszcze fajniejsze dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Life — pozwalają one przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modeli z klocków. Świetne!
 • Konstrukcyjne zabawki edukacyjne LEGO Monkie Kid nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii, a poprzez wciągające budowanie i zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
 • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy Monkie Kida! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą się zawsze idealnie i łatwo łączyć.
 • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i gruntownie badane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten kolekcjonerski zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Bojowy mech Monkey Kinga
SKU
80012
Elementy
1629
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
599,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.