LEGO 80018 Podniebny motocykl Monkie Kida

Wkrótce dostępne

Świetny zestaw z zabawkowym motocyklem LEGO Monkie Kida dla dzieci

lego 80018 podniebny motocykl monkie kida
 • 203 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80018 SKU

Zestaw z serii LEGO® Monkie Kid™ (80018) pozwoli małym bohaterom pędzić zabawkowym motocyklem, by uratować miasto przed Spider Bikerem i robotycznymi pająkami.W zestawie do zbudowania są trzy minifigurki LEGO® — Monkie Kid ze Złotym Kosturem, Spindrax z mieczem oraz Rui. Trudno o lepszą inspirację do wymyślania historii i codziennej kreatywnej zabawy!Podniebny motocykl Monkie Kida ma …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80018 Podniebny motocykl Monkie Kida

Lego.com LEGO.com 89,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 80018 Podniebny motocykl Monkie Kida

 • Zestaw z serii LEGO Monkie Kid (80018) pozwoli małym bohaterom pędzić zabawkowym motocyklem, by uratować miasto przed Spider Bikerem i robotycznymi pająkami.
 • W zestawie do zbudowania są trzy minifigurki LEGO — Monkie Kid ze Złotym Kosturem, Spindrax z mieczem oraz Rui. Trudno o lepszą inspirację do wymyślania historii i codziennej kreatywnej zabawy!
 • Podniebny motocykl Monkie Kida ma dwa ukryte miotacze dysków oraz koła, które można przestawić do lotu, motocykl Spindraxa ma dwa miotacze dysków, a w pudełku jest także ruchoma figurka robotycznego pająka.
 • Odlotowy zestaw LEGO z zabawkowym motocyklem liczy 203 elementy i zapewni wiele godzin budowania i świetnej zabawy. To doskonały prezent na urodziny, święta lub z innych okazji dla dzieci od szóstego roku życia.
 • Wymiary podniebnego motocykla: ok. 7 cm wysokości, 14 cm długości i 4 cm szerokości. Tak mały model łatwo spakować do plecaka wraz z innymi minifigurkami i modelami, by dziecko nie nudziło się w podróży.
 • Zestaw zawiera szczegółowe instrukcje budowania, a do tego pozwala skorzystać z instrukcji Instructions PLUS dostępnych w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions, które pozwalają dzieciom wizualizować modele w trakcie budowania.
 • Zabawki z serii LEGO Monkie Kid są inspirowane chińską legendą o Małpim Królu i poprzez świetną zabawę pozwalają dzieciom ćwiczyć wyobraźnię oraz nabierać odwagi i odporności.
 • Elementy LEGO od 1958 r. spełniają wymogi najwyższych standardów. Dzięki temu zawsze łatwo je połączyć i rozdzielić.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, skręcane, zgniatane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Podniebny motocykl Monkie Kida
SKU
80018
EAN
5702016911268
UPC
673419338042
Elementy
203
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
89,99 zł
Data wydania
1 marca 2021
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.