LEGO Piekielny odrzutowiec Red Sona 80019

Wielka bitwa Monkie Kida z Red Sonem we wspaniaym Piekielnym Odrzutowcu

lego 80019 piekielny odrzutowiec red sona
 • 299 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80019 SKU

Zestaw LEGO® Monkie Kid™ (80019) pozwala dzieciom wymyślać zabawy pełne akcji i wcielać się w bohaterskiego Monkie Kida, który broni Góry Kwiatów i Owoców przed Red Sonem atakującym z pokładu Piekielnego Odrzutowca.W pudełku czeka mnóstwo inspirujących elementów, w tym 3 minifigurki — Monkie Kid, Red Son z Rękawicą Mocy strzelający klockami „płomieni” oraz Byczy Klon …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Piekielny odrzutowiec Red Sona 80019

Lego.com LEGO.com 139,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Piekielny odrzutowiec Red Sona 80019

 • Zestaw LEGO Monkie Kid (80019) pozwala dzieciom wymyślać zabawy pełne akcji i wcielać się w bohaterskiego Monkie Kida, który broni Góry Kwiatów i Owoców przed Red Sonem atakującym z pokładu Piekielnego Odrzutowca.
 • W pudełku czeka mnóstwo inspirujących elementów, w tym 3 minifigurki — Monkie Kid, Red Son z Rękawicą Mocy strzelający klockami „płomieni” oraz Byczy Klon Bob z miotaczem płomieni i plecakiem odrzutowym do zbudowania.
 • Zabawka zachęca do wymyślania bitew na niby — PiekielnyOdrzutowiec ma kokpit dla minifigurki oraz dwa sprężynowe działka, a w minimodelu Góry Kwiatów i Owoców znajduje się Złoty Kostur.
 • Zestaw LEGO z modelem odrzutowca to wysokiej jakości zabawka z 299 elementów, która da mnóstwo satysfakcji z budowania i zabawy wszystkim dzieciom od 7. roku życia. To także doskonały materiał na prezent na święta, urodziny lub z innej okazji!
 • Piekielny Odrzutowiec ma ok. 10 cm wysokości, 21 cm długości i 14 cm szerokości — idealny rozmiar dla przenośnej zabawki, którą można wygodnie latać po pokoju, strzelając z działek na klocki!
 • Zawiera drukowane instrukcje budowania, ale dzieci mogą też skorzystać z cyfrowych instrukcji Instructions PLUS w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions, które pozwalają zwizualizować powstający model.
 • Zabawki LEGO Monkie Kid przywołują w unowocześnionej formie chińską legendę o Małpim Królu i zachęcają dzieci do zabawy, która pozwala rozwijać kreatywność, odporność i optymizm.
 • Elementy LEGO odpowiadają rygorystycznym standardom, które zapewniają mocne połączenie — ta zasada obowiązuje niezmiennie od 1958 r.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Piekielny odrzutowiec Red Sona
SKU
80019
UPC
673419338455
Elementy
299
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
139,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.