LEGO Odrzutowiec Biały Smok 80020

Superfajny odrzutowiec LEGO do zabawy i scen akcji

lego 80020 odrzutowiec bialy smok
 • 565 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80020 SKU

Z tym zestawem LEGO® Monkie Kid™ dzieci mogą wcielić się w postać dzielnej Mei, która leci odrzutowcem Białym Smokiem i ratuje miasto przed Huntsmanem Spider Queen oraz „jadowitym” robotycznym pająkiem.W zestawie LEGO® z odrzutowcem są trzy minifigurki – Mei z Jadeitowym Smoczym Ostrzem, Huntsman i Si , a także figurka kota Mo, który porusza się …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Odrzutowiec Biały Smok 80020

Lego.com LEGO.com 125,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO Odrzutowiec Biały Smok 80020

 • Z tym zestawem LEGO Monkie Kid dzieci mogą wcielić się w postać dzielnej Mei, która leci odrzutowcem Białym Smokiem i ratuje miasto przed Huntsmanem Spider Queen oraz „jadowitym” robotycznym pająkiem.
 • W zestawie LEGO z odrzutowcem są trzy minifigurki – Mei z Jadeitowym Smoczym Ostrzem, Huntsman i Si , a także figurka kota Mo, który porusza się na strzelającej deskolotce do zbudowania z klocków.
 • Zabawkowy samolot ma dwa sprężynowe działka i dwie wyrzutnie klocków, a oprócz niego w pudełku dzieci znajdą też działający automat sprzedający do zbudowania, który wyrzuca „puszkę z napojem” i ma element do „skanowania” komórki.
 • Niezwykły samolot LEGO z 565 elementów to wysokiej jakości zabawka, która doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny, święta lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 7 lat i dostarczy im pomysłów na wiele godzin twórczej zabawy.
 • Odrzutowiec Biały Smok ma ok. 8 cm wysokości, 34 cm długości i 19 cm szerokości, więc dzieci mogą go łatwo zabieraćze sobą wraz z innymi modelami i minifigurkami.
 • W zestawie są drukowane instrukcje, ale dzieci mogą też skorzystać z cyfrowych instrukcji Instructions PLUS w darmowej aplikacji LEGO Building Instructions — pozwalają one wizualizować postępy w budowaniu, by zabawa była jeszcze fajniejsza.
 • Zabawki do budowania LEGO Monkie Kid przywołują w unowocześnionej formie chińską legendę o Małpim Królu i inspirują dzieci do zabawy, która pozwala rozwijać kreatywność, odwagę i odporność.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, co daje pewność, że będą się łatwo łączyć i mocno trzymać — i tak jest niezmiennie od 1958 r.
 • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Odrzutowiec Biały Smok
SKU
80020
UPC
673419338462
Elementy
565
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
125,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.