Opis produktu (80034)

Ten bojowy zestaw LEGO Monkie Kid (80034) pozwoli dzieciom ożywić legendarne postacie w nowy, ekscytujący sposób. Zestaw zawiera jednokołowy pojazd Nezhy zwany Ognistym pierścieniem, wyposażony w dwa sprężynowe działka strzelające pociskami ognistej energii. W komplecie jest też odrzutowiec Evil Macaque’a z miotaczem klocków, latająca deska ze złotym kosturem Monkie Kida oraz tron złej White Bone Demon z wiszącą klatką z kości i celą więzienną. Zestaw zawiera również sześć minifigurek LEGO, wtym Monkie Kida ubranego w zbroję bojową, która jest nowością na styczeń 2022 roku. Dzieci znajdą tu również bronie i akcesoria, takie jak kultową włócznię Nezhy i przyczepiane pierścienie płomieni.

Zabawa podczas budowania
Ten unikatowy zestaw bojowy to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami. Zawiera drukowane instrukcje budowania, a w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO dostępne są urozmaicające zabawę narzędzia do wizualizacji powstających modeli.

Rozwiń kreatywność dzieci
Zestawy LEGO Monkie Kid pozwalają dzieciom poznać klasyczne historie z powieści „Wędrówka na Zachód” — przedstawione na nowo w ciekawy i kreatywny sposób.