Opis produktu (80037)

Z zestawem LEGO Monkie Kid 80037 młodzi konstruktorzy mogą zanurzyć się w legendach o Smoku Wschodu. Zestaw przedstawia klasyczne opowieści o Smoku Wschodu jako podwodne przygody i zawiera ruchomą figurkę smoka z dwoma sprężynowymi działkami, zielonym ognistym pierścieniem oraz odczepianą łodzią podwodną z dwoma miotaczami klocków. W komplecie są też cztery minifigurki LEGO, w tym Smok Wschodu (nowość na czerwiec 2022 r.), Monkie Kid i Mr. Tang z akcesoriami do nurkowania. Możliwości zabawy są jeszcze bogatsze dzięki łodzi podwodnej Monkie Kida w kształcie Złotego Kostura z miotaczami klocków oraz podwodnemu skuterowi w kształcie płaszczki Savage’a.

Radość z budowania
Ten wyjątkowy zestaw do zbudowania to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 8 lat. Zawiera przejrzyste, drukowane instrukcje budowania z ilustracjami, a w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO dostępne są urozmaicające zabawę narzędzia do wizualizacji powstających modeli.

Zabawa pobudzająca wyobraźnię
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Monkie Kid pozwalają dzieciom poznać klasyczne historie z powieści „Wędrówka na Zachód” — przedstawione na nowo w emocjonujący sposób.