Opis produktu (80038)

Zestaw LEGO Monkie Kid Furgonetka ekipy Monkie Kida (80038) oferuje długie godziny pomysłowej zabawy dziewięciolatkom i starszym dzieciom. Naciśnij przycisk pod siedzeniem, by wysunąć miotacz pierożków Pigsy’ego, i otwórz tylne drzwi, by wyjąć gokart Monkie Kida. Dwa kontenery na wierzchu pojazdu można łatwo odczepić, by skorzystać z ich fajnych funkcji, takich jak sprężynowe działko, smoczy poduszkowiec Mei, kuchnia Pigsy’ego, automaty do gier czy stół do ping-ponga. W tym zabawkowym zestawieznajdziesz też sześć minifigurek LEGO i figurkę kota Mo, które przydadzą się do wcielania się w role, a także niebieski ognisty pierścień i autorikszę Małp Cienia.

Kreatywna rozrywka
Łatwe instrukcje znajdziesz w pudełku oraz w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO, która zawiera również cyfrowe narzędzia do wizualizowania modelu dodatkowo wzbogacające zabawę w budowanie.

Legendy w nowej odsłonie
Kolekcjonerskie zabawki LEGO Monkie Kid to fantastyczne prezenty dla lubiących nowe trendy dzieci, które chcą poznać legendarne historie z powieści „Wędrówka na Zachód” w nowym, kreatywnym wydaniu.