LEGO Świąteczna bombka z Mikołajem 854037

Minibombka z Mikoajem, ktra wprawi Ci w witeczny nastrj

lego 854037 swiateczna bombka z mikolajem
  • 44 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 854037 SKU

Ho, ho, ho! Świętuj Boże Narodzenie z zestawem LEGO Iconic 854037, budując uroczą bombkę ze Świętym Mikołajem. Ten model ucieszy nie tylko maluchy, ale także starszych fanów LEGO. W zestawie jest postać Mikołaja do zbudowania z klocków, choinka z ozdobami oraz prezenty. Cała radosna świąteczna scenka jest umieszczona wewnątrz przezroczystej bombki i nada świątecznym dekoracjom …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Świąteczna bombka z Mikołajem 854037

Lego.com LEGO.com 34,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO Świąteczna bombka z Mikołajem 854037

Ho, ho, ho! Świętuj Boże Narodzenie z zestawem LEGO Iconic 854037, budując uroczą bombkę ze Świętym Mikołajem. Ten model ucieszy nie tylko maluchy, ale także starszych fanów LEGO. W zestawie jest postać Mikołaja do zbudowania z klocków, choinka z ozdobami oraz prezenty. Cała radosna świąteczna scenka jest umieszczona wewnątrz przezroczystej bombki i nada świątecznym dekoracjom nieco uroku LEGO.

  • Fani LEGO w każdym wieku będą się świetnie bawić, budując przezroczystą, świąteczną bombkę z postacią Mikołaja, choinką i prezentami w środku oraz czerwoną kokardką na zewnątrz.
  • Ten liczący 43 elementy zestaw będzie świetnym prezentem pod choinkę dla 6-latków i starszych dzieci. Zawiera przejrzyste, ilustrowane instrukcje, więc z budową świątecznej scenki poradzi sobie nawet kompletny żółtodziób.
  • Bombka ma ok. 7 cm średnicy i można powiesić ją na choince albo postawić wraz z innymi bożonarodzeniowymi dekoracjami. Z pewnością rozweseli wszystkich domowników!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Świąteczna bombka z Mikołajem
SKU
854037
UPC
673419332040
Elementy
44
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
34,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.