LEGO Zestaw wieszaków ściennych – biały, błękitny, różowy 5006139

wietne kolorowe wieszaki cienne dla fanw LEGO

wall hanger set white light blue pink 5006139
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006139 SKU

Fani LEGO będą zachwyceni zestawem trzech kolorowych wieszaków ściennych, które stanowią świetną ozdobę pokoju. Wieszaki mają kształt klocka lego i trzy różne rozmiary (mały, średni, duży). Idealnie nadają się do wieszania kurtek, toreb i innych rzeczy. Można ich też użyć jako ozdobę pomieszczenia. Uniwersalny haczyk z tyłu każdego klocka można przykręcić różnymi śrubami (brak w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Zestaw wieszaków ściennych – biały, błękitny, różowy 5006139

Lego.com LEGO.com 79,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO Zestaw wieszaków ściennych – biały, błękitny, różowy 5006139

Fani LEGO będą zachwyceni zestawem trzech kolorowych wieszaków ściennych, które stanowią świetną ozdobę pokoju. Wieszaki mają kształt klocka lego i trzy różne rozmiary (mały, średni, duży). Idealnie nadają się do wieszania kurtek, toreb i innych rzeczy. Można ich też użyć jako ozdobę pomieszczenia. Uniwersalny haczyk z tyłu każdego klocka można przykręcić różnymi śrubami (brak w zestawie).

  • Zabawne i kolorowe wieszaki ścienne – dzieci i dorośli będą zachwyceni wieszakami na ścianę w kształcie klocków LEGO, na których mogą powiesić kurtki i torby lub mogą użyć ich jako ozdoby pokoju
  • Łatwy montaż – wieszaki ścienne są łatwe do zamocowania na każdej ścianie, ponieważ uniwersalny haczyk można przytwierdzić śrubami w różnych rozmiarach (brak w zestawie)
  • Trzy rozmiary w jednym zestawie — Mały wieszak ma ok. 4 cm średnicy, średni — ok. 7 cm, a duży — ok. 9 cm

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zestaw wieszaków ściennych – biały, błękitny, różowy
SKU
5006139
EAN
5711938031862
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
79,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.